Maç Sonucu
11.96%51Açılış 1.91
X3.30%30
23.80%26Açılış 4.00
| Dakika | Levski Sofia | CSKA Sofia |
|---|---|---|
| 1–15' | %90 | %10 |
| 16–30' | %99 | %1 |
| 31–45+' | %58 | %42 |
| 46–60' | %90 | %10 |
| 61–75' | %23 | %77 |
| 76–90+' | %61 | %39 |
Maç öncesi oran hareketi: her seçimin marjsız olasılığının açılıştan bu yana değişimi (yüzde puan). Çizgi yükselirse piyasa o sonuca daha çok ihtimal veriyor; uçta güncel oran.
Bu maç için ara anlık görüntü yok; kaynağın oranları gösteriliyor (Açılış → Kapanış, zamanları bilinmiyor).
| Kayıt | 1 · Levski Sofia | X · Beraberlik | 2 · CSKA Sofia |
|---|---|---|---|
| Kapanış | 1.96 %47,4 | 3.30 %28,2 | 3.80 %24,4 |
| Açılış | 1.91 %48,6 | 3.30 %28,1 | 4.00 %23,2 |
Bu maç için ara anlık görüntü yok; kaynağın oranları gösteriliyor (Açılış → Kapanış, zamanları bilinmiyor).
| Kayıt | Üst 2,5 | Alt 2,5 |
|---|---|---|
| Kapanış | 2.35 %40,1 | 1.57 %59,9 |
| Açılış | 2.35 %40,1 | 1.57 %59,9 |
Bu maç için ara anlık görüntü yok; kaynağın oranları gösteriliyor (Açılış → Kapanış, zamanları bilinmiyor).
| Kayıt | KG var | KG yok |
|---|---|---|
| Kapanış | 2.10 %44,3 | 1.67 %55,7 |
| Açılış | 2.10 %44,3 | 1.67 %55,7 |
Bu maç için ara anlık görüntü yok; kaynağın oranları gösteriliyor (Açılış → Kapanış, zamanları bilinmiyor).
| Kayıt | 1 · Levski Sofia | 2 · CSKA Sofia |
|---|---|---|
| Kapanış | 1.95 %48,7 | 1.85 %51,3 |
| Açılış | 1.95 %48,7 | 1.85 %51,3 |
| Seçim | Açılış | Güncel | Değişim |
|---|---|---|---|
| 1 · Levski Sofia %51 | 1.91 | 1.96 | değişmedi −1,3 puan |
| X %30 | 3.30 | 3.30 | değişmedi 0,0 puan |
| 2 · CSKA Sofia %26 | 4.00 | 3.80 | değişmedi +1,3 puan |
| Üst 2,5 %43 | 2.35 | 2.35 | değişmedi 0,0 puan |
| Alt 2,5 %64 | 1.57 | 1.57 | değişmedi 0,0 puan |
| KG var %48 | 2.10 | 2.10 | değişmedi 0,0 puan |
| KG yok %60 | 1.67 | 1.67 | değişmedi 0,0 puan |
2 anlık görüntü
Yorumlar 0
Henüz yorum yok
Sohbeti sen başlat.