OrcaScore

Lig · 3. kademe

2. NL

Takip et
Oynanan maç
87/243
Maç başı gol
3,10
270 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%52· %58
13 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 595 lig maçından hesaplandı · 4 Kas 05:27 itibarıyla
En güçlüNK Uskok KlisElo 1597
En iyi hücumNK Uskok KlisHücum 1,24
En iyi savunmaNK Uskok KlisSavunma 0,79
YükselenNK Uskok Klis+60 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — 2. NL
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 NK Uskok Klis 1597 +60 1,24 0,79 1. 0
2 NK Jarun 1546 +19 1,07 0,96 3. −1
3 NK Dugo Selo 1520 +9 0,90 0,93 2. +1
4 NK Inker Zaprešić 1515 +28 0,97 1,01 6. −2
5 NK Uljanik Pula 1505 −9 1,11 1,03 5. 0
6 NK Zagora Unešić 1505 +12 1,11 1,16 8. −2
7 NK Solin 1504 −19 1,09 0,90 7. 0
8 NK Radnik Križevci 1495 0 0,98 0,88 11. −3
9 NK Slavonija Požega 1491 +17 1,01 1,03 10. −1
10 NK Bjelovar 1483 −34 1,03 0,99 4. +6
11 NK Hrvatski Dragovoljac 1469 −7 0,93 1,04 12. −1
12 NK Trnje 1468 −34 0,92 1,03 9. +3
13 NK Grobničan 1424 +13 0,92 1,31 13. 0
14 Lučko 1414 +14 0,82 1,08 14. 0
15 NK Varteks Varaždin 1401 −16 0,78 1,11 15. 0
16 NK Koprivnica 1396 −54 0,75 1,36 16. 0

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.