OrcaScore
10

Orta saha

Thomas Sang

Takip et Karşılaştır
Maç
17
1.395 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,06
Asist
1
Ortalama reyting
7,01
Yaş27
Doğum tarihi29 Haz 1999
Boy188 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri215 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 14
Dakika1.215
Reyting7,10
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)10 (4)
Pas · isabet420 · %69
Kilit pas42
Top kapma / Pas arası32 / 30
Kazanılan ikili mücadele73 / 127
Başarılı çalım12
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,46 / 4,54
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat6
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top25
İsabetli orta51
Topla buluşma787
Top kaybı277
Top kaptırma9
Kazanılan hava topu24
Kazanılan yer ikilisi49
Uzaklaştırma30
Top kazanma68
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul10
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)136,74
En yüksek hız (km/sa)35,69
Maç / İlk 111 / 1
Dakika45
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet34 · %76
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 5
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta2
Topla buluşma48
Top kaybı14
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 1
Dakika135
Reyting6,35
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet48 · %71
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası5 / 4
Kazanılan ikili mücadele6 / 14
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,07 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta2
Topla buluşma85
Top kaybı23
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma2
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum53
Teknik53
Taktik47
Savunma53
Yaratıcılık55

Karakteristikler

Güçlü yönler

25

Zayıf yönler

136

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Shrewsbury Town – Gillingham 1–2 90' 8.5
24 Eki 2026 Rotherham United – Shrewsbury Town 3–3 90' 6.9
20 Eki 2026 Crawley Town – Shrewsbury Town 2–3 90' 6.9
17 Eki 2026 Shrewsbury Town – Bristol Rovers 1–0 90' 6.9
10 Eki 2026 Shrewsbury Town – Exeter City 0–1 74' 6.8
3 Eki 2026 Grimsby Town – Shrewsbury Town 1–2 90' 7.0
26 Eyl 2026 Shrewsbury Town – Colchester United 2–2 90' 7.4
22 Eyl 2026 Tranmere Rovers – Shrewsbury Town 1–0 45' 7.0
19 Eyl 2026 Crewe Alexandra – Shrewsbury Town 1–1 90' 6.8
12 Eyl 2026 Shrewsbury Town – Northampton Town 2–0 90' 7.2
5 Eyl 2026 Fleetwood Town – Shrewsbury Town 2–0 83' 6.4
1 Eyl 2026 Rochdale – Shrewsbury Town 3–0 76' 6.5
29 Ağu 2026 Shrewsbury Town – Salford City 1–0 90' 7.6
25 Ağu 2026 Fleetwood Town – Shrewsbury Town 4–0 45' 6.3
22 Ağu 2026 Shrewsbury Town – Barnet 1–3 90' 7.0

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 8 kayıt
  1. Port Vale Yeni kulüp: Shrewsbury
    Bonservissiz
  2. Cardiff Yeni kulüp: Port Vale
    Bonservissiz
  3. St. Johnstone Yeni kulüp: Cardiff
    Kiralık dönüşü
  4. Cardiff Yeni kulüp: St. Johnstone
    Kiralık
  5. Cheltenham Yeni kulüp: Cardiff
    Kiralık dönüşü
  6. Cardiff Yeni kulüp: Cheltenham
    Kiralık
  7. Man Utd U21 Yeni kulüp: Cardiff
    Bonservissiz
  8. Man Utd U21 Yeni kulüp: Fylde
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)43
Ortalama puan6,92
Son maç puanı8,531 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,92 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 8,5

Son 10 maç

8,5 6,9 6,9 6,9 6,8 7,0 7,4 7,0 6,8 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Shrewsbury Town 14 (14) 1.215 0 1 7,10
2026 EFL Cup Shrewsbury Town 2 (1) 135 0 0 6,35
2026 Football League Trophy Shrewsbury Town 1 (1) 45 0 0 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (121 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 91 Kilit pas 100 Başarılı pas 47 Pas isabeti 27 İlerletici top taşıma 13 Başarılı çalım 55 Top kapma + pas arası 95 Reyting 76

8 maç · 699 dk

Thomas Sang: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,04
91
Kilit pas / 90 dk 3,35
100
Başarılı pas / 90 dk 20,1
47
Pas isabeti %69,3
27
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,39
13
Başarılı çalım / 90 dk 0,64
55
Top kapma + pas arası / 90 dk 4,89
95
Reyting 6,99
76

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?