OrcaScore
24

Orta saha

Mikkel Damsgaard

  • Brentford
  • Denmark
  • 26 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
14
879 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,41
Asist
1
Ortalama reyting
7,38
Yaş26
Doğum tarihi3 Tem 2000
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri29 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Ankle Injury · Günlük takip 3 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 22 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 3
Dakika355
Reyting7,06
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet204 · %79
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası8 / 3
Kazanılan ikili mücadele19 / 39
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,21 / 0,94
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top13
İsabetli orta5
Topla buluşma290
Top kaybı87
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma6
Top kazanma23
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)48,49
En yüksek hız (km/sa)30,93
Maç / İlk 113 / 3
Dakika254
Reyting7,73
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)7 (2)
Pas · isabet161 · %86
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele18 / 29
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,39 / 0,78
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%29
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen1
İsabetli uzun top5
İsabetli orta5
Topla buluşma223
Top kaybı44
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi17
Uzaklaştırma2
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)29,07
En yüksek hız (km/sa)31,26
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting7,87
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)6 (1)
Pas · isabet221 · %88
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası7 / 2
Kazanılan ikili mücadele16 / 28
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,49 / 0,31
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta6
Topla buluşma272
Top kaybı40
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma1
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum68
Teknik66
Taktik44
Savunma32
Yaratıcılık79

Karakteristikler

Güçlü yönler

267

Milli takım

  • Denmark43 maç · 10 gol · ilk maç Kas 2020

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Brentford – Nottingham Forest 2–0 28' 6.9
28 Eki 2026 Sunderland – Brentford 3–2 90' 7.2
25 Eki 2026 Hull City – Brentford 1–1 28' 6.9
17 Eki 2026 Brentford – Liverpool FC 1–2 13' 6.9
1 Eki 2026 Denmark – Portugal 2–4 85' 8.3
27 Eyl 2026 Denmark – Wales 2–0 87' 6.8
24 Eyl 2026 Norway – Denmark 3–2 82' 8.1
18 Eyl 2026 Brentford – Chelsea 3–0 87' 7.1
15 Eyl 2026 Reading – Brentford 1–2 90' 8.3
12 Eyl 2026 Bournemouth – Brentford 2–2 30' 6.6
5 Eyl 2026 Brentford – Sunderland 1–1 86' 7.4
30 Ağu 2026 Leeds United – Brentford 1–1 69' 7.2
25 Ağu 2026 Birmingham City – Brentford 1–6 90' 8.1
22 Ağu 2026 Brentford – Tottenham 3–0 14' 7.5
15 Ağu 2026 Brentford – Eintracht Frankfurt 7–0 19' 6.7

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 3 kayıt · toplam bonservis 21.8M €
  1. Sampdoria Yeni kulüp: Brentford
    Transfer 15M €
  2. Nordsjælland Yeni kulüp: Sampdoria
    Transfer 6.8M €
  3. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)47
Ortalama puan7,17
Son maç puanı6,931 Eki 2026
Kaçırılan maç02 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 7,17 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 7,2 6,9 6,9 8,3 6,8 8,1 7,1 8,3 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Premier League Brentford 8 (3) 355 0 0 7,06
2026 EFL Cup Brentford 3 (3) 270 1 0 7,87
2026 UEFA Nations League Denmark 3 (3) 254 2 1 7,73

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Premier League 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (80 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 87 Kilit pas 88 Başarılı pas 62 Pas isabeti 25 İlerletici top taşıma 18 Başarılı çalım 68 Top kapma + pas arası 73 Reyting 74

5 maç · 286 dk

Mikkel Damsgaard: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,23
87
Kilit pas / 90 dk 2,52
88
Başarılı pas / 90 dk 37,8
62
Pas isabeti %78,9
25
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,63
18
Başarılı çalım / 90 dk 0,94
68
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,15
73
Reyting 7,16
74

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?