OrcaScore
22

Orta saha

Robbie Gotts

Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.225 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,07
Asist
1
Ortalama reyting
6,98
Yaş26
Doğum tarihi9 Kas 1999
Boy177 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri290 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet41 · %85
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 8
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma57
Top kaybı10
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma1
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1113 / 12
Dakika1.067
Reyting6,98
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)10 (1)
Pas · isabet482 · %79
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası17 / 9
Kazanılan ikili mücadele55 / 107
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,44 / 1,38
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top24
İsabetli orta7
Topla buluşma692
Top kaybı149
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi47
Uzaklaştırma27
Top kazanma49
Maruz kaldığı faul28
Yaptığı faul13
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)123,73
En yüksek hız (km/sa)35,36
Maç / İlk 111 / 1
Dakika68
Reyting7,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet15 · %87
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele8 / 11
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma35
Top kaybı6
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma2
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum49
Teknik52
Taktik44
Savunma51
Yaratıcılık50

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Milton Keynes Dons – Doncaster Rovers 6–1 45' 6.3
27 Eki 2026 Luton Town – Doncaster Rovers 3–1 68' 6.5
24 Eki 2026 Doncaster Rovers – Sheffield Wednesday 2–0 90' 6.9
20 Eki 2026 Doncaster Rovers – Stockport County 0–2 90' 6.5
17 Eki 2026 Leicester City – Doncaster Rovers 2–1 90' 7.3
10 Eki 2026 Doncaster Rovers – Burton Albion 1–0 90' 7.6
6 Eki 2026 Doncaster Rovers – Liverpool U21 1–0 90' 6.9
19 Eyl 2026 Peterborough United – Doncaster Rovers 0–2 90' 7.2
12 Eyl 2026 AFC Wimbledon – Doncaster Rovers 1–0 90' 7.6
5 Eyl 2026 Doncaster Rovers – Plymouth Argyle 2–3 79' 7.1
1 Eyl 2026 Doncaster Rovers – Notts County 1–1 90' 6.5
29 Ağu 2026 Stevenage – Doncaster Rovers 2–2 90' 7.1
25 Ağu 2026 Doncaster Rovers – Middlesbrough 1–3 68' 7.1
22 Ağu 2026 Doncaster Rovers – Barnsley 0–0 90' 7.2
15 Ağu 2026 Mansfield Town – Doncaster Rovers 2–1 65' 7.0

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 7 kayıt
  1. Barrow Yeni kulüp: Doncaster
    Bonservissiz
  2. Leeds Yeni kulüp: Barrow
    Bonservissiz
  3. Salford Yeni kulüp: Leeds
    Kiralık dönüşü
  4. Leeds Yeni kulüp: Salford
    Kiralık
  5. Lincoln Yeni kulüp: Leeds
    Kiralık dönüşü
  6. Leeds Yeni kulüp: Lincoln
    Kiralık
  7. Leeds U21 Yeni kulüp: Leeds
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)46
Ortalama puan6,93
Son maç puanı6,331 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,93 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 6,5 6,9 6,5 7,3 7,6 6,9 7,2 7,6 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League One Doncaster Rovers 13 (12) 1.067 0 1 6,99
2026 Football League Trophy Doncaster Rovers 1 (1) 90 0 0 6,90
2026 EFL Cup Doncaster Rovers 1 (1) 68 0 0 7,10

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League One 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (108 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 63 Kilit pas 34 Başarılı pas 76 Pas isabeti 72 İlerletici top taşıma 4 Başarılı çalım 32 Top kapma + pas arası 58 Reyting 87

6 maç · 529 dk

Robbie Gotts: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,15
63
Kilit pas / 90 dk 0,85
34
Başarılı pas / 90 dk 33,7
76
Pas isabeti %82,2
72
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
4
Başarılı çalım / 90 dk 0,34
32
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,55
58
Reyting 7,12
87

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?