OrcaScore
19

Orta saha

Remo Freuler

  • Olympiacos FC
  • Switzerland
  • 34 yaş
  • 181 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
12
905 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,40
Asist
3
Ortalama reyting
7,16
Yaş34
Doğum tarihi15 Nis 1992
Boy181 cm
Kilo75 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 6
Dakika545
Reyting7,01
Gol / Asist0 / 3
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet378 · %89
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası14 / 11
Kazanılan ikili mücadele28 / 57
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,08 / 1,21
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta2
Topla buluşma453
Top kaybı57
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu11
Kazanılan yer ikilisi17
Uzaklaştırma8
Top kazanma18
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul10
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)45,40
En yüksek hız (km/sa)29,65
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting7,45
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet271 · %92
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası8 / 4
Kazanılan ikili mücadele12 / 26
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,41 / 0,36
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta1
Topla buluşma312
Top kaybı29
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma5
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)41,78
En yüksek hız (km/sa)29,47
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting7,00
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum52
Teknik49
Taktik67
Savunma60
Yaratıcılık57

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 AE Kifisia – Olympiacos FC 2–3 90' 6.8
25 Eki 2026 Olympiacos FC – PS Kalamata 5–0 90' 7.6
22 Eki 2026 Olympiacos FC – AC Sparta Praha 1–0 90' 6.7
18 Eki 2026 GFS Panetolikos – Olympiacos FC 0–2 90' 6.7
15 Eki 2026 Olympique de Marseille – Olympiacos FC 0–1 23' 6.7
11 Eki 2026 Olympiacos FC – Panathinaikos FC 1–0 90' 7.0
6 Eki 2026 Switzerland – North Macedonia 3–0 90' 7.4
3 Eki 2026 Switzerland – Slovenia 2–1 90' 7.0
29 Eyl 2026 Scotland – Switzerland 0–3 90' 7.4
26 Eyl 2026 North Macedonia – Switzerland 0–3 90' 8.0
20 Eyl 2026 APO Levadiakos – Olympiacos FC 0–1 90' 7.1
16 Eyl 2026 Olympiacos FC – Jagiellonia Białystok 2–1 90' 8.0
12 Eyl 2026 Olympiacos FC – OFI Crete 0–1 67' 7.2
8 Eyl 2026 Olympiacos FC – NPS Volos 3–2 26' 6.7
5 Eyl 2026 NPS Volos – Olympiacos FC 1–1 13' 6.8

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 11 kayıt · toplam bonservis 13.7M €
  1. Bologna Yeni kulüp: Olympiacos
    Bonservissiz
  2. Forest Yeni kulüp: Bologna
    Transfer 1.9M €
  3. Bologna Yeni kulüp: Forest
    Kiralık dönüşü
  4. Forest Yeni kulüp: Bologna
    Kiralık
  5. Atalanta Yeni kulüp: Forest
    Transfer 8.3M €
  6. Luzern Yeni kulüp: Atalanta
    Transfer 3.5M €
  7. Winterthur Yeni kulüp: Luzern
    Transfer Belirtilmemiş
  8. Grasshoppers Yeni kulüp: Winterthur
    Transfer Belirtilmemiş
  9. Winterthur Yeni kulüp: Grasshoppers
    Kiralık dönüşü
  10. Grasshoppers Yeni kulüp: Winterthur
    Kiralık
  11. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)56
Ortalama puan6,91
Son maç puanı6,831 Eki 2026
Kaçırılan maç141 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,91 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 7,6 6,7 6,7 6,7 7,0 7,4 7,0 7,4 8,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Stoiximan Super League Olympiacos FC 8 (6) 545 0 3 7,01
2026 UEFA Nations League Switzerland 4 (4) 360 1 0 7,45
2026 UEFA Europa League Olympiacos FC 3 (2) 203 0 1 7,13
2026 Superbet Greek Cup Olympiacos FC – – 0 – 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Nations League 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (40 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 54 Kilit pas 46 Başarılı pas 89 Pas isabeti 96 İlerletici top taşıma 4 Başarılı çalım 11 Top kapma + pas arası 44 Reyting 81

3 maç · 270 dk

Remo Freuler: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,10
54
Kilit pas / 90 dk 1,00
46
Başarılı pas / 90 dk 68,3
89
Pas isabeti %94,0
96
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
4
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
11
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,33
44
Reyting 7,47
81

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?