OrcaScore
5

Orta saha

Pierre

  • Fortaleza
  • Brazil
  • 24 yaş
  • 181 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
35
2.508 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,04
Asist
1
Ortalama reyting
7,01
Yaş24
Doğum tarihi13 Mar 2002
Boy181 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri940 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1124 / 21
Dakika1.730
Reyting7,04
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)7 (1)
Pas · isabet1.129 · %92
Kilit pas21
Top kapma / Pas arası47 / 16
Kazanılan ikili mücadele100 / 166
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart10 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,44 / 1,24
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top45
İsabetli orta3
Topla buluşma1.348
Top kaybı122
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu15
Kazanılan yer ikilisi85
Uzaklaştırma21
Top kazanma86
Maruz kaldığı faul36
Yaptığı faul39
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)176,33
En yüksek hız (km/sa)32,79
Maç / İlk 114 / 3
Dakika301
Reyting6,83
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet165 · %90
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele28 / 48
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma0
Top kazanma30
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 117 / 7
Dakika477
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum46
Teknik51
Taktik48
Savunma54
Yaratıcılık50

Karakteristikler

Güçlü yönler

13

Zayıf yönler

18

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Fortaleza – Atlético Goianiense 0–0 90' 7.4
25 Eki 2026 Ponte Preta – Fortaleza 2–2 90' 7.2
17 Eki 2026 Sport Recife – Fortaleza 0–2 90' 7.0
8 Eki 2026 América Mineiro – Fortaleza 0–1 90' 7.3
3 Eki 2026 Fortaleza – Náutico 1–1 90' 6.9
28 Eyl 2026 Fortaleza – Athletic Club 2–2 90' 7.3
21 Eyl 2026 Londrina – Fortaleza 1–2 90' 7.2
14 Eyl 2026 Fortaleza – Ceará 1–1 80' 7.4
5 Eyl 2026 Goiás – Fortaleza 0–1 16' 6.7
1 Eyl 2026 Fortaleza – Operário-PR 1–1 90' 7.1
20 Ağu 2026 Fortaleza – São Bernardo 1–1 81' 7.3
16 Ağu 2026 Juventude – Fortaleza 0–0 82' 6.9
10 Ağu 2026 Cuiabá – Fortaleza 1–1 90' 6.9
6 Ağu 2026 Fortaleza – Palmeiras 3–2 82' 7.1
2 Ağu 2026 Palmeiras – Fortaleza 3–0 90' 5.7

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 10 kayıt
  1. Tombense Yeni kulüp: Fortaleza
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Fortaleza Yeni kulüp: Tombense
    Kiralık dönüşü
  3. Tombense Yeni kulüp: Fortaleza
    Kiralık
  4. Volta Redonda Yeni kulüp: Tombense
    Kiralık dönüşü
  5. Tombense Yeni kulüp: Volta Redonda
    Kiralık
  6. Guarani Yeni kulüp: Tombense
    Kiralık dönüşü
  7. Tombense Yeni kulüp: Guarani
    Kiralık
  8. Athletico U20 Yeni kulüp: Tombense
    Transfer Belirtilmemiş
  9. Athletico U20 Yeni kulüp: Tombense
    Kiralık dönüşü
  10. Figueirense U20 Yeni kulüp: Tombense
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)43
Ortalama puan6,95
Son maç puanı7,42 Kas 2026
Kaçırılan maç4
5 6 7 8 6,95 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 7,4

Son 10 maç

7,4 7,2 7,0 7,3 6,9 7,3 7,2 7,4 6,7 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série B Fortaleza 24 (21) 1.730 0 1 7,04
2026 Copa do Brasil Fortaleza 7 (7) 477 0 – –
2026 Copa do Nordeste Fortaleza 4 (3) 301 0 0 6,83

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (113 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 43 Kilit pas 32 Başarılı pas 99 Pas isabeti 99 İlerletici top taşıma 30 Başarılı çalım 9 Top kapma + pas arası 85 Reyting 82

7 maç · 537 dk

Pierre: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,08
43
Kilit pas / 90 dk 1,01
32
Başarılı pas / 90 dk 63,0
99
Pas isabeti %92,4
99
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,67
30
Başarılı çalım / 90 dk 0,17
9
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,85
85
Reyting 7,13
82

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?