OrcaScore
34

Orta saha

Lucas Torreira

  • Galatasaray
  • Uruguay
  • 30 yaş
  • 168 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
14
1.133 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,32
Asist
3
Ortalama reyting
6,92
Yaş30
Doğum tarihi11 Şub 1996
Boy168 cm
Kilo60 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri9,3 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Ceza red_card_suspension · Eksik Bitti: 21 Eki 2026
  • Sakatlık Muscle Injury · Günlük takip 14 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 16 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 10
Dakika787
Reyting6,98
Gol / Asist1 / 3
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet483 · %89
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası17 / 10
Kazanılan ikili mücadele32 / 59
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,12 / 0,89
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top29
İsabetli orta0
Topla buluşma579
Top kaybı64
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi28
Uzaklaştırma9
Top kazanma49
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul11
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)81,54
En yüksek hız (km/sa)35,06
Maç / İlk 114 / 4
Dakika346
Reyting6,78
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet176 · %90
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası9 / 5
Kazanılan ikili mücadele15 / 28
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,41 / 0,10
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta0
Topla buluşma216
Top kaybı25
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi12
Uzaklaştırma5
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)43,33
En yüksek hız (km/sa)29,56

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum51
Teknik56
Taktik58
Savunma51
Yaratıcılık55

Karakteristikler

Güçlü yönler

13

Milli takım

  • Uruguay43 maç · 0 gol · ilk maç Mar 2018

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
7 Kas 2026 Galatasaray – Amedspor 4–3 69' 6.9
3 Kas 2026 Galatasaray – VfB Stuttgart 2–0 90' 7.2
30 Eki 2026 Konyaspor – Galatasaray 0–4 61' 7.3
26 Eki 2026 Galatasaray – Fenerbahçe 2–1 90' 6.4
21 Eki 2026 LOSC Lille – Galatasaray 2–4 90' 7.0
13 Eki 2026 Galatasaray – FC Barcelona 1–4 81' 5.7
9 Eki 2026 Galatasaray – Kasımpaşa 3–1 65' 6.3
6 Eki 2026 India – Uruguay 1–6 45' 7.0
28 Eyl 2026 South Korea – Uruguay 1–4 90' 7.2
24 Eyl 2026 Japan – Uruguay 3–1 90' 6.9
19 Eyl 2026 Trabzonspor – Galatasaray 4–0 68' 6.4
13 Eyl 2026 Galatasaray – Kocaelispor 1–0 90' 7.0
9 Eyl 2026 Sporting CP – Galatasaray 3–1 85' 7.2
4 Eyl 2026 Başakşehir FK – Galatasaray 2–3 90' 7.7
29 Ağu 2026 Galatasaray – Göztepe 3–2 89' 7.3

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 37.7M €
  1. Arsenal Yeni kulüp: Galatasaray
    Transfer 6M €
  2. Fiorentina Yeni kulüp: Arsenal
    Kiralık dönüşü
  3. Arsenal Yeni kulüp: Fiorentina
    Kiralık
  4. Atlético Madrid Yeni kulüp: Arsenal
    Kiralık dönüşü
  5. Arsenal Yeni kulüp: Atlético Madrid
    Kiralık
  6. Sampdoria Yeni kulüp: Arsenal
    Transfer 28.7M €
  7. Pescara Yeni kulüp: Sampdoria
    Kiralık dönüşü
  8. Sampdoria Yeni kulüp: Pescara
    Kiralık
  9. Pescara Yeni kulüp: Sampdoria
    Transfer 3M €
  10. Pescara U20 Yeni kulüp: Pescara
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 7 Kas 2026
Maç (12 ay)48
Ortalama puan6,91
Son maç puanı7,07 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,91 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 7,2 7,3 6,4 7,0 5,7 6,3 7,0 7,2 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Trendyol Süper Lig Galatasaray 10 (10) 787 1 3 6,98
2026 UEFA Champions League Galatasaray 4 (4) 346 0 0 6,78

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Trendyol Süper Lig 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (70 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 39 Kilit pas 29 Başarılı pas 92 Pas isabeti 89 İlerletici top taşıma 6 Başarılı çalım 4 Top kapma + pas arası 76 Reyting 79

5 maç · 418 dk

Lucas Torreira: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,08
39
Kilit pas / 90 dk 0,86
29
Başarılı pas / 90 dk 48,0
92
Pas isabeti %90,7
89
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,22
6
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
4
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,01
76
Reyting 7,12
79

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?