OrcaScore
91

Orta saha

N'Golo Kanté

  • Fenerbahçe
  • France
  • 35 yaş
  • 169 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
13
1.032 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,09
Asist
1
Ortalama reyting
7,05
Yaş35
Doğum tarihi29 Mar 1991
Boy169 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri3,9 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,55
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet86 · %74
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 8
Kazanılan ikili mücadele8 / 15
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,11
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma117
Top kaybı30
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma3
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)24,22
En yüksek hız (km/sa)30,89
Maç / İlk 1110 / 9
Dakika762
Reyting7,01
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet402 · %89
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası24 / 10
Kazanılan ikili mücadele40 / 71
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,25 / 1,06
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top11
İsabetli orta1
Topla buluşma517
Top kaybı73
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi36
Uzaklaştırma9
Top kazanma41
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul9
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)95,55
En yüksek hız (km/sa)32,46
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting8,40
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet89 · %94
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele7 / 10
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma104
Top kaybı7
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma0
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum50
Teknik57
Taktik58
Savunma61
Yaratıcılık54

Karakteristikler

Güçlü yönler

25926

Milli takım

  • France69 maç · 2 gol · ilk maç Mar 2016

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Çorum FK – Fenerbahçe – – –
4 Kas 2026 Fenerbahçe – Liverpool FC – – –
31 Eki 2026 Fenerbahçe – Göztepe 1–2 90' 6.9
26 Eki 2026 Galatasaray – Fenerbahçe 2–1 83' 6.5
20 Eki 2026 Fenerbahçe – SK Slavia Praha 2–2 90' 6.5
17 Eki 2026 Fenerbahçe – Alanyaspor 3–0 90' 6.7
14 Eki 2026 Aston Villa – Fenerbahçe 6–0 – –
10 Eki 2026 Çaykur Rizespor – Fenerbahçe 0–3 90' 7.6
3 Eki 2026 Turan Tovuz – Fenerbahçe 0–2 90' 8.4
20 Eyl 2026 Fenerbahçe – Eyüpspor 8–0 45' 7.1
14 Eyl 2026 Gaziantep – Fenerbahçe 0–0 90' 6.6
10 Eyl 2026 Fenerbahçe – AS Roma 1–1 90' 6.6
5 Eyl 2026 Fenerbahçe – Beşiktaş JK 1–2 90' 7.0
30 Ağu 2026 Samsunspor – Fenerbahçe 0–2 90' 7.4
26 Ağu 2026 Olympique Lyonnais – Fenerbahçe 1–2 90' 7.3

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 49.8M €
  1. Al-Ittihad Yeni kulüp: Fenerbahçe
    Transfer 5M €
  2. Chelsea Yeni kulüp: Al-Ittihad
    Bonservissiz
  3. Leicester Yeni kulüp: Chelsea
    Transfer 35.8M €
  4. SM Caen Yeni kulüp: Leicester
    Transfer 9M €
  5. Boulogne-sur-Mer Yeni kulüp: SM Caen
    Bonservissiz
  6. Transfer
  7. Suresnes Yeni kulüp: Boulogne B
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)53
Ortalama puan7,09
Son maç puanı6,931 Eki 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 7,09 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 6,5 6,5 6,7 7,6 8,4 7,1 6,6 6,6 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Trendyol Süper Lig Fenerbahçe 10 (9) 762 0 0 7,01
2026 UEFA Champions League Fenerbahçe 2 (2) 180 0 0 6,55
2026 World Cup Qual. UEFA France 1 (1) 90 0 1 8,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Trendyol Süper Lig 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (70 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 41 Kilit pas 44 Başarılı pas 82 Pas isabeti 85 İlerletici top taşıma 41 Başarılı çalım 39 Top kapma + pas arası 96 Reyting 64

5 maç · 378 dk

N'Golo Kanté: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,08
41
Kilit pas / 90 dk 1,19
44
Başarılı pas / 90 dk 42,1
82
Pas isabeti %88,9
85
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,19
41
Başarılı çalım / 90 dk 0,48
39
Top kapma + pas arası / 90 dk 4,52
96
Reyting 6,98
64

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?