OrcaScore
7

Orta saha

Gazão

  • Brusque
  • Brazil
  • 24 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
33
2.709 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,20
Asist
3
Ortalama reyting
6,74
Yaş24
Doğum tarihi26 Ara 2001
Boy185 cm
Kilo79 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri260 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1123 / 23
Dakika1.811
Reyting6,80
Gol / Asist3 / 2
Şut (isabetli)23 (6)
Pas · isabet906 · %89
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele146 / 299
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart8 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%13
İsabetli uzun top33
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu36
Uzaklaştırma27
Top kazanma147
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul43
Ofsayt0
Maç / İlk 1110 / 10
Dakika898
Reyting6,59
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)10 (2)
Pas · isabet295 · %86
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele71 / 155
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta5
Kazanılan hava topu9
Uzaklaştırma9
Top kazanma55
Maruz kaldığı faul14
Yaptığı faul22
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum48
Teknik53
Taktik29
Savunma36
Yaratıcılık46

Karakteristikler

Güçlü yönler

13

Zayıf yönler

18

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
11 Eki 2026 Brusque – Paysandu SC 1–1 68' 6.8
4 Eki 2026 Inter de Limeira – Brusque 2–2 77' 6.8
28 Eyl 2026 Brusque – Ferroviária 1–1 90' 7.0
21 Eyl 2026 Ferroviária – Brusque 3–2 65' 6.7
14 Eyl 2026 Brusque – Inter de Limeira 2–2 66' 7.2
8 Eyl 2026 Paysandu SC – Brusque 1–2 90' 6.7
23 Ağu 2026 Brusque – Amazonas FC 1–1 69' 7.0
16 Ağu 2026 Brusque – Inter de Limeira 3–2 66' 6.4
10 Ağu 2026 Maranhão AC – Brusque 2–1 90' 7.1
26 Tem 2026 Brusque – Ituano 1–0 90' 7.0
14 Tem 2026 AO Itabaiana – Brusque 1–0 70' 6.5
7 Tem 2026 Brusque – Figueirense 3–1 80' 7.3
1 Tem 2026 Botafogo-PB – Brusque 2–0 90' 6.7
21 Haz 2026 Brusque – Floresta 2–1 77' 7.2
14 Haz 2026 Brusque – Santa Cruz 0–1 90' 6.7

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 9 kayıt
  1. CRB Yeni kulüp: Brusque
    Bonservissiz
  2. São Bento Yeni kulüp: CRB
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Grêmio Yeni kulüp: São Bento
    Transfer
  4. Grêmio Yeni kulüp: São Bento
    Bonservissiz
  5. Sampaio Corrêa Yeni kulüp: Grêmio
    Kiralık dönüşü
  6. Grêmio Yeni kulüp: Sampaio Corrêa
    Kiralık
  7. Avaí Yeni kulüp: Grêmio
    Kiralık dönüşü
  8. Grêmio Yeni kulüp: Avaí
    Kiralık
  9. Grêmio U20 Yeni kulüp: Pelotas
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)33
Ortalama puan6,74
Son maç puanı6,811 Eki 2026
Kaçırılan maç0
4 5 6 7 8 6,74 Oca 2026 May 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,8 7,0 6,7 7,2 6,7 7,0 6,4 7,1 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série C Brusque 23 (23) 1.811 3 2 6,80
2026 Catarinense Brusque 10 (10) 898 0 1 6,59

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série C 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (41 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 45 Kilit pas 33 Başarılı pas 89 Pas isabeti 88 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 31 Top kapma + pas arası 84 Reyting 48

6 maç · 456 dk

Gazão: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,04
45
Kilit pas / 90 dk 0,39
33
Başarılı pas / 90 dk 30,6
89
Pas isabeti %85,2
88
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,39
31
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,17
84
Reyting 6,92
48

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?