OrcaScore
77

Orta saha

Murilo

  • Gil Vicente
  • Brazil
  • 32 yaş
  • 176 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
10
728 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,25
Asist
1
Ortalama reyting
6,82
Yaş32
Doğum tarihi31 Eki 1994
Boy176 cm
Kilo68 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri830 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 7
Dakika665
Reyting6,87
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)15 (3)
Pas · isabet235 · %83
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası6 / 6
Kazanılan ikili mücadele38 / 83
Başarılı çalım12
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,72 / 1,45
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%7
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta10
Topla buluşma405
Top kaybı117
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi33
Uzaklaştırma2
Top kazanma36
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul6
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)67,72
En yüksek hız (km/sa)36,02
Maç / İlk 111 / 1
Dakika63
Reyting6,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet19 · %84
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 4
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,05 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma28
Top kaybı5
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum64
Teknik59
Taktik35
Savunma32
Yaratıcılık61

Karakteristikler

Güçlü yönler

26

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Gil Vicente – Vitória SC 0–0 90' 6.5
29 Eki 2026 Benfica – Gil Vicente 4–1 63' 6.4
24 Eki 2026 Gil Vicente – FC Porto 0–1 90' 7.0
19 Eki 2026 Braga – Gil Vicente 1–2 82' 7.5
9 Eki 2026 Moreirense – Gil Vicente 0–1 83' 6.6
19 Eyl 2026 Gil Vicente – CS Marítimo 1–1 84' 7.8
13 Eyl 2026 Benfica – Gil Vicente 3–1 90' 6.1
6 Eyl 2026 Gil Vicente – Académico Viseu FC 0–1 90' 7.3
30 Ağu 2026 Famalicão – Gil Vicente 0–0 26' 6.4
24 Ağu 2026 Gil Vicente – Casa Pia 2–0 30' 6.6
16 Ağu 2026 Braga – Gil Vicente – – –
22 Tem 2026 Gil Vicente – FC Porto 1–0 – –
16 May 2026 Sporting CP – Gil Vicente 3–0 82' 6.4
11 May 2026 Gil Vicente – FC Arouca 1–3 90' 7.0
3 May 2026 Rio Ave – Gil Vicente 0–0 87' 7.1

Kariyer ve transferler

13 kulüp · 22 kayıt · toplam bonservis 500k €
  1. Kyoto Sanga Yeni kulüp: Gil Vicente
    Bonservissiz
  2. Gil Vicente Yeni kulüp: Kyoto Sanga
    Bonservissiz
  3. Braga Yeni kulüp: Gil Vicente
    Bonservissiz
  4. Mallorca Yeni kulüp: Braga
    Kiralık dönüşü
  5. Braga Yeni kulüp: Mallorca
    Kiralık
  6. Sporting Yeni kulüp: Braga
    Kiralık dönüşü
  7. Braga Yeni kulüp: Sporting
    Kiralık
  8. Barra Yeni kulüp: Braga
    Transfer 500k €
  9. Nacional Yeni kulüp: Barra
    Kiralık dönüşü
  10. Barra Yeni kulüp: Nacional
    Kiralık
  11. Juventude Yeni kulüp: Barra
    Kiralık dönüşü
  12. Barra Yeni kulüp: Juventude
    Kiralık
  13. Joinville Yeni kulüp: Barra
    Kiralık dönüşü
  14. Barra Yeni kulüp: Joinville
    Kiralık
  15. Lajeadense Yeni kulüp: Barra
    Kiralık dönüşü
  16. Barra Yeni kulüp: Lajeadense
    Kiralık
  17. Macaé Yeni kulüp: Barra
    Kiralık dönüşü
  18. Barra Yeni kulüp: Macaé
    Kiralık
  19. Botafogo Yeni kulüp: Barra
    Kiralık dönüşü
  20. Barra Yeni kulüp: Botafogo
    Kiralık
  21. Internacional U23 Yeni kulüp: Barra
    Kiralık dönüşü
  22. Caxias-RS U20 Yeni kulüp: Barra
    Kiralık dönüşü

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)32
Ortalama puan6,95
Son maç puanı6,52 Kas 2026
Kaçırılan maç0
4 5 6 7 8 9 6,95 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,4 7,0 7,5 6,6 7,8 6,1 7,3 6,4 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Portugal Betclic Gil Vicente 9 (7) 665 1 1 6,87
2026 Taça da Liga Gil Vicente 1 (1) 63 0 0 6,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Portugal Betclic 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (64 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 66 Kilit pas 77 Başarılı pas 51 Pas isabeti 62 İlerletici top taşıma 93 Başarılı çalım 71 Top kapma + pas arası 10 Reyting 52

5 maç · 320 dk

Murilo: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,12
66
Kilit pas / 90 dk 1,69
77
Başarılı pas / 90 dk 27,6
51
Pas isabeti %84,5
62
İlerletici top taşıma / 90 dk 3,66
93
Başarılı çalım / 90 dk 1,13
71
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,13
10
Reyting 6,84
52

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?