OrcaScore
19

Orta saha

Nicolas Pépé

  • Villarreal
  • Côte d'Ivoire
  • 31 yaş
  • 183 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
9
616 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,44
Asist
0
Ortalama reyting
6,96
Yaş31
Doğum tarihi29 May 1995
Boy183 cm
Kilo68 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri6,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Eye Injury · Oynamıyor 10 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 24 Eki 2026
  • Sakatlık Eye Injury · Eksik Bitti: 11 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 111 / 0
Dakika31
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet14 · %79
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0 / 2
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,12 / 0,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma21
Top kaybı7
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)3,36
En yüksek hız (km/sa)31,75
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting–
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Maç / İlk 117 / 5
Dakika495
Reyting7,06
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)17 (8)
Pas · isabet251 · %87
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası5 / 2
Kazanılan ikili mücadele27 / 61
Başarılı çalım16
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,89 / 1,33
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%12
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta9
Topla buluşma392
Top kaybı91
Top kaptırma11
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi26
Uzaklaştırma1
Top kazanma21
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul1
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)48,82
En yüksek hız (km/sa)35,61

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum77
Teknik71
Taktik45
Savunma26
Yaratıcılık78

Karakteristikler

Güçlü yönler

7266

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Villarreal – Getafe – – –
3 Kas 2026 Villarreal – Paris Saint-Germain – – –
30 Eki 2026 Villarreal – Espanyol 0–1 72' 6.6
27 Eki 2026 CD Manacor – Villarreal 0–5 90' 8.9
29 Eyl 2026 Somalia – Côte d'Ivoire 0–2 65' 6.3
24 Eyl 2026 Côte d'Ivoire – Ghana 2–0 86' 7.0
20 Eyl 2026 Villarreal – Levante UD 3–1 11' 6.5
17 Eyl 2026 Málaga CF – Villarreal 1–3 – –
14 Eyl 2026 Villarreal – Real Betis 1–2 76' 7.0
8 Eyl 2026 Dortmund – Villarreal 3–2 31' 6.3
5 Eyl 2026 Villarreal – Deportivo de A Coruña 2–3 90' 7.8
28 Ağu 2026 Deportivo Alavés – Villarreal 1–0 90' 6.8
23 Ağu 2026 Atlético Madrid – Villarreal 2–2 79' 6.9
16 Ağu 2026 Real Racing Club – Villarreal 2–2 77' 7.8
8 Ağu 2026 Galatasaray – Villarreal 1–2 72' 6.9

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 11 kayıt · toplam bonservis 98M €
  1. Trabzonspor Yeni kulüp: Villarreal
    Bonservissiz
  2. Arsenal Yeni kulüp: Trabzonspor
    Bonservissiz
  3. Nice Yeni kulüp: Arsenal
    Kiralık dönüşü
  4. Arsenal Yeni kulüp: Nice
    Kiralık
  5. Lille Yeni kulüp: Arsenal
    Transfer 80M €
  6. Angers Yeni kulüp: Lille
    Transfer 18M €
  7. Orléans Yeni kulüp: Angers
    Kiralık dönüşü
  8. Angers Yeni kulüp: Orléans
    Kiralık
  9. Angers II Yeni kulüp: Angers
    Transfer
  10. Stade Poitevin Yeni kulüp: Angers II
    Bonservissiz
  11. S.Poitevin U19 Yeni kulüp: Stade Poitevin
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)51
Ortalama puan7,07
Son maç puanı6,630 Eki 2026
Kaçırılan maç41 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 7,07 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 8,9 6,3 7,0 6,5 7,0 6,3 7,8 6,8 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 LaLiga Villarreal 7 (5) 495 2 0 7,06
2026 Africa Cup of Nations Qual. Côte d'Ivoire 2 (2) 151 0 0 6,65
2026 Copa del Rey Villarreal 1 (1) 90 1 0 –
2026 UEFA Champions League Villarreal 1 (0) 31 0 0 6,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

LaLiga 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (94 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 90 Kilit pas 86 Başarılı pas 59 Pas isabeti 60 İlerletici top taşıma 94 Başarılı çalım 95 Top kapma + pas arası 1 Reyting 68

5 maç · 346 dk

Nicolas Pépé: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,27
90
Kilit pas / 90 dk 2,34
86
Başarılı pas / 90 dk 41,1
59
Pas isabeti %86,8
60
İlerletici top taşıma / 90 dk 5,20
94
Başarılı çalım / 90 dk 2,86
95
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,78
1
Reyting 7,00
68

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?