OrcaScore
3

Defans

Marko Jevremović

  • Forge FC
  • Serbia
  • 30 yaş
  • 186 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
32
2.849 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,09
Asist
0
Ortalama reyting
7,07
Yaş30
Doğum tarihi23 Şub 1996
Boy186 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri155 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1124 / 24
Dakika2.115
Reyting7,21
Gol / Asist3 / 0
Şut (isabetli)33 (14)
Pas · isabet903 · %80
Kilit pas27
Top kapma / Pas arası51 / 20
Kazanılan ikili mücadele97 / 166
Başarılı çalım11
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,36 / 0,69
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%9
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol2
Direkten dönen1
İsabetli uzun top62
İsabetli orta28
Topla buluşma1.522
Top kaybı404
Top kaptırma10
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi91
Uzaklaştırma56
Top kazanma84
Maruz kaldığı faul29
Yaptığı faul27
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı5
Gol yemeden biten maç11
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)148,02
En yüksek hız (km/sa)35,62
Maç / İlk 116 / 6
Dakika554
Reyting6,57
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (0)
Pas · isabet234 · %79
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası4 / 8
Kazanılan ikili mücadele14 / 36
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,06
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top16
İsabetli orta4
Topla buluşma376
Top kaybı107
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma17
Top kazanma22
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul9
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,85
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet74 · %69
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele7 / 13
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta2
Topla buluşma120
Top kaybı34
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma13
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)19,10
En yüksek hız (km/sa)32,21

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum39
Teknik44
Taktik52
Savunma65
Yaratıcılık46

Milli takım

  • Serbia1 maç · 0 gol · ilk maç Oca 2021

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Atlético Ottawa – Forge FC 2–2 90' 8.6
25 Eki 2026 Pacific FC – Forge FC 1–1 90' 7.5
22 Eki 2026 CF Montréal – Forge FC 3–5 104' 6.2
17 Eki 2026 Atlético Ottawa – Forge FC 1–2 – –
12 Eki 2026 Forge FC – Inter Toronto 5–0 90' 8.4
8 Eki 2026 Forge FC – Pacific FC 3–0 90' 7.5
3 Eki 2026 Forge FC – Halifax Wanderers FC 3–3 – –
20 Eyl 2026 Cavalry FC – Forge FC 1–1 90' 6.6
16 Eyl 2026 Forge FC – FC Supra Du Quebec 1–0 90' 6.9
13 Eyl 2026 Forge FC – Atlético Ottawa 3–0 90' 7.0
6 Eyl 2026 Forge FC – Inter Toronto 1–1 90' 6.9
2 Eyl 2026 FC Supra Du Quebec – Forge FC 1–1 90' 6.6
29 Ağu 2026 FC Supra Du Quebec – Forge FC 1–0 90' 6.6
23 Ağu 2026 Forge FC – Pacific FC 2–0 90' 6.8
16 Ağu 2026 Cavalry FC – Forge FC 2–1 90' 6.3

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 11 kayıt
  1. Takımsız Yeni kulüp: Forge
    Transfer
  2. Kallithea Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  3. Zvijezda 09 Yeni kulüp: Kallithea
    Bonservissiz
  4. Zvijezda 09 Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  5. Bonservissiz
  6. Javor Yeni kulüp: E.N. Paralimniou
    Bonservissiz
  7. Mladost Yeni kulüp: Javor
    Bonservissiz
  8. Sloga (P) Yeni kulüp: Mladost
    Kiralık dönüşü
  9. Mladost Yeni kulüp: Sloga (P)
    Kiralık
  10. Radnički (O) Yeni kulüp: Mladost
    Bonservissiz
  11. Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)32
Ortalama puan7,07
Son maç puanı8,61 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,07 Şub 2026 Tem 2026 Kas 2026 8,6

Son 10 maç

8,6 7,5 6,2 8,4 7,5 6,6 6,9 7,0 6,9 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Canadian Premier League Forge FC 24 (24) 2.115 3 0 7,21
2026 Canadian Championship Forge FC 6 (6) 554 0 0 6,57
2026 CONCACAF Champions Cup Forge FC 2 (2) 180 0 0 6,85

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Canadian Premier League 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (34 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 24 Pas arası 60 Uzaklaştırma 2 Kazanılan hava topu 2 İkili mücadele başarısı Pas isabeti 2 İlerletici top taşıma 75 Reyting 46

5 maç · 450 dk

Marko Jevremović: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,00
24
Pas arası / 90 dk 1,20
60
Uzaklaştırma / 90 dk 1,20
2
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,00
2
İkili mücadele başarısı –
–
Pas isabeti %79,2
2
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,20
75
Reyting 6,78
46

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?