OrcaScore
17

Defans

Fabián Hormazábal

Takip et Karşılaştır
Maç
32
2.466 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,22
Asist
2
Ortalama reyting
6,91
Yaş30
Doğum tarihi26 Nis 1996
Boy172 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,9 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1126 / 22
Dakika2.027
Reyting6,95
Gol / Asist4 / 2
Şut (isabetli)28 (9)
Pas · isabet951 · %80
Kilit pas19
Top kapma / Pas arası40 / 37
Kazanılan ikili mücadele118 / 207
Başarılı çalım23
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,44 / 0,47
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top36
İsabetli orta14
Topla buluşma1.605
Top kaybı376
Top kaptırma19
Kazanılan hava topu28
Kazanılan yer ikilisi90
Uzaklaştırma56
Top kazanma90
Maruz kaldığı faul27
Yaptığı faul19
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç7
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)225,10
En yüksek hız (km/sa)35,45
Maç / İlk 112 / 2
Dakika132
Reyting6,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 114 / 4
Dakika307
Reyting–
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum45
Teknik48
Taktik49
Savunma61
Yaratıcılık48

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Zayıf yönler

13

Milli takım

  • Chile10 maç · 0 gol · ilk maç Kas 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Universidad Católica – Universidad de Chile 1–0 14' 6.4
27 Eki 2026 Universidad de Chile – Everton de Viña del Mar 4–1 28' 6.6
12 Eki 2026 Universidad de Chile – Ñublense 6–0 33' 8.0
8 Eki 2026 Club Deportes Antofagasta – Universidad de Chile 2–0 61' 6.6
27 Eyl 2026 Universidad de Chile – Everton de Viña del Mar 1–1 90' 7.3
27 Eyl 2026 Everton de Viña del Mar – Universidad de Chile 0–1 90' 6.4
13 Eyl 2026 Deportes La Serena – Universidad de Chile 0–3 90' 7.5
6 Eyl 2026 Universidad de Chile – Coquimbo Unido 4–2 20' 6.7
30 Ağu 2026 Universidad de Concepción – Universidad de Chile 2–1 90' 6.5
23 Ağu 2026 Universidad de Chile – Colo-Colo 1–2 83' 6.7
16 Ağu 2026 Deportes Limache – Universidad de Chile 1–3 79' 8.5
10 Ağu 2026 Universidad de Chile – Palestino 2–1 90' 7.2
3 Ağu 2026 Universidad de Chile – Huachipato 2–0 90' 7.1
27 Tem 2026 Audax Italiano – Universidad de Chile 1–2 90' 6.6
5 Tem 2026 Santiago Wanderers – Universidad de Chile 2–3 66' –

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 6 kayıt
  1. O'Higgins Yeni kulüp: U. De Chile
    Bonservissiz
  2. La Serena Yeni kulüp: O'Higgins
    Kiralık dönüşü
  3. O'Higgins Yeni kulüp: La Serena
    Kiralık
  4. Curicó Unido Yeni kulüp: O'Higgins
    Kiralık dönüşü
  5. O'Higgins Yeni kulüp: Curicó Unido
    Kiralık
  6. O'Higgins U20 Yeni kulüp: O'Higgins
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,90
Son maç puanı6,41 Kas 2026
Kaçırılan maç04 sakatlık kaydı
6 7 8 9 6,90 Ara 2025 Haz 2026 Kas 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 6,6 8,0 6,6 7,3 6,4 7,5 6,7 6,5 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga de Primera Universidad de Chile 26 (22) 2.027 4 2 6,95
2026 Copa Chile Universidad de Chile 4 (4) 307 0 0 –
2026 Copa de la Liga Universidad de Chile 2 (2) 132 0 0 6,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga de Primera 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (51 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 36 Pas arası 62 Uzaklaştırma 5 Kazanılan hava topu 27 İkili mücadele başarısı 49 Pas isabeti 17 İlerletici top taşıma 64 Reyting 57

4 maç · 283 dk

Fabián Hormazábal: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,27
36
Pas arası / 90 dk 1,27
62
Uzaklaştırma / 90 dk 1,91
5
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,27
27
İkili mücadele başarısı %56,3
49
Pas isabeti %70,4
17
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,64
64
Reyting 6,85
57

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?