OrcaScore
8

Orta saha

Mario Kvesić

  • NK Celje
  • Bosnia & Herzegovina
  • 34 yaş
  • 175 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
13
807 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,22
Asist
2
Ortalama reyting
6,99
Yaş34
Doğum tarihi12 Oca 1992
Boy175 cm
Kilo72 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri210 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1111 / 7
Dakika673
Reyting6,98
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)13 (3)
Pas · isabet393 · %82
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele61 / 119
Başarılı çalım20
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top26
İsabetli orta11
Kazanılan hava topu4
Uzaklaştırma11
Top kazanma44
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 112 / 1
Dakika134
Reyting7,05
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet84 · %87
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası3 / 5
Kazanılan ikili mücadele5 / 8
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,52
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta2
Topla buluşma111
Top kaybı19
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma1
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)17,86
En yüksek hız (km/sa)28,83

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum56
Teknik67
Taktik36
Savunma37
Yaratıcılık60

Karakteristikler

Güçlü yönler

13147

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 SK Sturm Graz – NK Celje – – –
1 Kas 2026 NK Celje – NK Nafta Lendava 1903 4–0 – –
28 Eki 2026 NK Olimpija Ljubljana – NK Celje 1–1 90' 7.5
22 Eki 2026 NK Celje – Red Bull Salzburg 2–2 89' 7.3
18 Eki 2026 NK Maribor – NK Celje 0–0 90' 7.3
15 Eki 2026 NK Celje – Omonia Nicosia 0–3 45' 6.8
10 Eki 2026 NK Celje – NK Aluminij Kidričevo 1–0 73' 6.8
20 Eyl 2026 NŠ Mura – NK Celje 0–0 76' 7.0
16 Eyl 2026 Bayer 04 Leverkusen – NK Celje 2–0 – –
12 Eyl 2026 NK Bravo – NK Celje 2–1 33' 6.8
6 Eyl 2026 NK Celje – FC Koper 0–1 70' 6.6
2 Eyl 2026 NK Aluminij Kidričevo – NK Celje 0–2 – –
30 Ağu 2026 Brinje Grosuplje – NK Celje 4–1 35' 6.3
26 Ağu 2026 NK Celje – ŠK Slovan Bratislava 1–2 105' 6.3
19 Ağu 2026 ŠK Slovan Bratislava – NK Celje 1–1 86' 7.0

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 11 kayıt · toplam bonservis 50k €
  1. Olimpija Yeni kulüp: Celje
    Bonservissiz
  2. Pohang Steelers Yeni kulüp: Olimpija
    Bonservissiz
  3. Olimpija Yeni kulüp: Pohang Steelers
    Bonservissiz
  4. Takımsız Yeni kulüp: Olimpija
    Transfer
  5. Magdeburg Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  6. Aue Yeni kulüp: Magdeburg
    Bonservissiz
  7. Split Yeni kulüp: Aue
    Transfer 50k €
  8. Baník Ostrava B Yeni kulüp: Split
    Transfer Belirtilmemiş
  9. Split Yeni kulüp: Baník Ostrava B
    Transfer Belirtilmemiş
  10. Široki Brijeg Yeni kulüp: Split
    Bonservissiz
  11. S. Brijeg U19 Yeni kulüp: Široki Brijeg
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)40
Ortalama puan7,12
Son maç puanı7,528 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,12 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 7,5

Son 10 maç

7,5 7,3 7,3 6,8 6,8 7,0 6,8 6,6 6,3 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 PrvaLiga NK Celje 11 (7) 673 0 2 6,98
2026 UEFA Europa League NK Celje 2 (1) 134 0 0 7,05

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Conference League 2025 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (199 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 91 Kilit pas 90 Başarılı pas 62 Pas isabeti 38 İlerletici top taşıma 86 Başarılı çalım 72 Top kapma + pas arası 3 Reyting 38

10 maç · 750 dk

Mario Kvesić: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,29
91
Kilit pas / 90 dk 2,16
90
Başarılı pas / 90 dk 34,6
62
Pas isabeti %80,2
38
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,32
86
Başarılı çalım / 90 dk 1,20
72
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,84
3
Reyting 6,75
38

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?