OrcaScore
10

Orta saha

Morgan Gibbs-White

Takip et Karşılaştır
Maç
14
784 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,34
Asist
2
Ortalama reyting
7,07
Yaş26
Doğum tarihi27 Oca 2000
Boy171 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri76 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Knock Injury · Şüpheli Bitti: 17 Eki 2026
  • Sakatlık Knock Injury · Günlük takip 16 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 23 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 8
Dakika720
Reyting7,20
Gol / Asist1 / 2
Şut (isabetli)17 (4)
Pas · isabet284 · %81
Kilit pas21
Top kapma / Pas arası8 / 1
Kazanılan ikili mücadele31 / 70
Başarılı çalım11
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist2,55 / 2,28
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat8
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%6
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen2
İsabetli uzun top13
İsabetli orta12
Topla buluşma454
Top kaybı132
Top kaptırma14
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi28
Uzaklaştırma1
Top kazanma26
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul4
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)87,79
En yüksek hız (km/sa)33,02
Maç / İlk 114 / 0
Dakika51
Reyting6,78
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet36 · %89
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 6
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,43
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma45
Top kaybı9
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)7,32
En yüksek hız (km/sa)31,52
Maç / İlk 112 / 0
Dakika13
Reyting7,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet23 · %87
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 1
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma26
Top kaybı3
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum71
Teknik62
Taktik53
Savunma29
Yaratıcılık74

Karakteristikler

Güçlü yönler

13267

Milli takım

  • England10 maç · 0 gol · ilk maç Eyl 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
7 Kas 2026 Nottingham Forest – Manchester City 2–0 34' 6.8
31 Eki 2026 Brentford – Nottingham Forest 2–0 90' 6.5
23 Eki 2026 Ipswich Town – Nottingham Forest 1–1 90' 6.8
11 Eki 2026 Crystal Palace – Nottingham Forest 3–1 90' 7.6
6 Eki 2026 England – Czechia 3–0 18' 6.5
3 Eki 2026 Croatia – England 0–7 11' 6.6
29 Eyl 2026 Czechia – England 0–2 9' 7.2
26 Eyl 2026 England – Spain 2–3 13' 6.8
19 Eyl 2026 Nottingham Forest – Coventry City 0–1 90' 8.1
12 Eyl 2026 Aston Villa – Nottingham Forest 1–2 90' 7.4
5 Eyl 2026 Nottingham Forest – Tottenham Hotspur 0–0 90' 6.6
29 Ağu 2026 Liverpool FC – Nottingham Forest 2–2 90' 7.6
22 Ağu 2026 Nottingham Forest – Leeds United 0–1 90' 7.0
12 Ağu 2026 Nottingham Forest – Bayer 04 Leverkusen 2–1 – –
8 Ağu 2026 FC Barcelona – Nottingham Forest 1–0 – –

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 29.5M €
  1. Wolves Yeni kulüp: Forest
    Transfer 29.5M €
  2. Sheffield Utd Yeni kulüp: Wolves
    Kiralık dönüşü
  3. Wolves Yeni kulüp: Sheffield Utd
    Kiralık
  4. Swansea Yeni kulüp: Wolves
    Kiralık dönüşü
  5. Wolves Yeni kulüp: Swansea
    Kiralık
  6. Wolves U18 Yeni kulüp: Wolves
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)51
Ortalama puan7,03
Son maç puanı6,731 Eki 2026
Kaçırılan maç3
5 6 7 8 9 10 7,03 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 6,8 7,6 6,5 6,6 7,2 6,8 8,1 7,4 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Premier League Nottingham Forest 8 (8) 720 1 2 7,20
2026 UEFA Nations League England 4 (0) 51 0 0 6,78
2026 World Cup Qual. UEFA England 2 (0) 13 0 0 7,10

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Premier League 2026 · forvetler arasında yüzdelik (26 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 25 xG 48 Şut 29 xA 94 Kilit pas 98 Başarılı çalım 67 Kazanılan hava topu 25 Reyting 79

5 maç · 450 dk

Morgan Gibbs-White: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,20
25
xG / 90 dk 0,32
48
Şut / 90 dk 2,00
29
xA / 90 dk 0,28
94
Kilit pas / 90 dk 2,80
98
Başarılı çalım / 90 dk 1,00
67
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,60
25
Reyting 7,34
79

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?