OrcaScore
17

Defans

Marc Cucurella

  • Real Madrid
  • Spain
  • 28 yaş
  • 175 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
17
1.203 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,71
Yaş28
Doğum tarihi22 Tem 1998
Boy175 cm
Kilo68 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri62 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2032

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1111 / 7
Dakika745
Reyting6,79
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet437 · %88
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası27 / 11
Kazanılan ikili mücadele37 / 64
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,23
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top11
İsabetli orta0
Topla buluşma625
Top kaybı77
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi31
Uzaklaştırma21
Top kazanma46
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul11
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)71,06
En yüksek hız (km/sa)34,09
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting6,63
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet120 · %91
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası6 / 1
Kazanılan ikili mücadele13 / 17
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,06 / 0,26
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma168
Top kaybı22
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma4
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul2
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,98
En yüksek hız (km/sa)35,72
Maç / İlk 113 / 2
Dakika188
Reyting6,47
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet96 · %93
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası5 / 1
Kazanılan ikili mücadele9 / 13
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,08 / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma130
Top kaybı9
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma6
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)21,84
En yüksek hız (km/sa)30,71

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 12 kayıt · toplam bonservis 156M €
  1. Chelsea Yeni kulüp: Real Madrid
    Transfer 55M €
  2. Brighton Yeni kulüp: Chelsea
    Transfer 65.3M €
  3. Getafe Yeni kulüp: Brighton
    Transfer 18M €
  4. Barcelona Yeni kulüp: Getafe
    Transfer 11.8M €
  5. Getafe Yeni kulüp: Barcelona
    Kiralık dönüşü
  6. Barcelona Yeni kulüp: Getafe
    Kiralık
  7. Eibar Yeni kulüp: Barcelona
    Transfer 4M €
  8. Barcelona Yeni kulüp: Eibar
    Transfer 2M €
  9. Eibar Yeni kulüp: Barcelona
    Kiralık dönüşü
  10. Barcelona Yeni kulüp: Eibar
    Kiralık
  11. Transfer
  12. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)58
Ortalama puan6,64
Son maç puanı7,31 Kas 2026
Kaçırılan maç32 sakatlık kaydı
3 4 5 6 7 8 9 6,64 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 7,3

Son 10 maç

7,3 6,8 6,3 6,1 6,1 7,5 6,5 7,0 6,4 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 LaLiga Real Madrid 11 (7) 745 0 0 6,79
2026 UEFA Nations League Spain 3 (3) 270 0 0 6,63
2026 UEFA Champions League Real Madrid 3 (2) 188 0 0 6,47

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

LaLiga 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (82 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 84 Pas arası 19 Uzaklaştırma 15 Kazanılan hava topu 27 İkili mücadele başarısı 88 Pas isabeti 62 İlerletici top taşıma 5 Reyting 42

7 maç · 430 dk

Marc Cucurella: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,72
84
Pas arası / 90 dk 0,63
19
Uzaklaştırma / 90 dk 1,88
15
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,84
27
İkili mücadele başarısı %65,5
88
Pas isabeti %89,0
62
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
5
Reyting 6,70
42

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?