OrcaScore
24

Defans

Denzel Dumfries

  • Real Madrid
  • Netherlands
  • 30 yaş
  • 188 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
14
954 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,63
Yaş30
Doğum tarihi18 Nis 1996
Boy188 cm
Kilo80 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri26 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 5
Dakika455
Reyting6,53
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet160 · %87
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası11 / 3
Kazanılan ikili mücadele17 / 28
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,35 / 0,17
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma243
Top kaybı47
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma7
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)50,71
En yüksek hız (km/sa)34,38
Maç / İlk 114 / 4
Dakika350
Reyting6,98
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (2)
Pas · isabet162 · %89
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası10 / 6
Kazanılan ikili mücadele18 / 30
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,42 / 1,24
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta7
Topla buluşma266
Top kaybı43
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi12
Uzaklaştırma7
Top kazanma16
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul5
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)40,21
En yüksek hız (km/sa)34,68
Maç / İlk 112 / 2
Dakika149
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet37 · %89
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele5 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,46 / 0,06
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma63
Top kaybı7
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma3
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,07
En yüksek hız (km/sa)32,62

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum51
Teknik43
Taktik50
Savunma53
Yaratıcılık60

Karakteristikler

Güçlü yönler

16

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • Netherlands80 maç · 11 gol · ilk maç Eki 2018
  • Aruba2 maç · 1 gol · ilk maç Mar 2014

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
13 Kas 2026 Netherlands – Greece – – –
4 Kas 2026 AEK Athens – Real Madrid – – –
1 Kas 2026 Real Racing Club – Real Madrid 0–3 – –
25 Eki 2026 FC Barcelona – Real Madrid 1–2 28' 6.6
21 Eki 2026 Real Madrid – RB Leipzig 4–1 – –
18 Eki 2026 Real Madrid – Sevilla 4–1 – –
14 Eki 2026 AS Roma – Real Madrid 3–4 59' 6.2
10 Eki 2026 Real Madrid – Villarreal 1–0 12' 6.7
4 Eki 2026 Netherlands – Serbia 2–1 90' 7.0
1 Eki 2026 Greece – Netherlands 2–2 90' 6.2
27 Eyl 2026 Serbia – Netherlands 1–2 80' 6.8
24 Eyl 2026 Netherlands – Germany 1–1 90' 7.9
20 Eyl 2026 Atlético Madrid – Real Madrid 2–1 90' 6.5
15 Eyl 2026 Elche – Real Madrid 2–3 1' –
12 Eyl 2026 Real Madrid – Rayo Vallecano 4–1 90' 6.6

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 40.5M €
  1. Inter Yeni kulüp: Real Madrid
    Transfer 20M €
  2. PSV Yeni kulüp: Inter
    Transfer 14.3M €
  3. Heerenveen Yeni kulüp: PSV
    Transfer 5.5M €
  4. Sparta Yeni kulüp: Heerenveen
    Transfer 750k €
  5. Jong Sparta Yeni kulüp: Sparta
    Transfer
  6. Barendrecht U19 Yeni kulüp: Jong Sparta
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)37
Ortalama puan6,59
Son maç puanı6,625 Eki 2026
Kaçırılan maç202 sakatlık kaydı
3 4 5 6 7 8 9 10 6,59 Şub 2026 Haz 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,2 6,7 7,0 6,2 6,8 7,9 6,5 6,6 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 LaLiga Real Madrid 8 (5) 455 0 0 6,53
2026 UEFA Nations League Netherlands 4 (4) 350 0 0 6,98
2026 UEFA Champions League Real Madrid 2 (2) 149 0 0 6,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

LaLiga 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (82 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 74 Pas arası 21 Uzaklaştırma 3 Kazanılan hava topu 30 İkili mücadele başarısı 74 Pas isabeti 64 İlerletici top taşıma 29 Reyting 17

6 maç · 415 dk

Denzel Dumfries: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,39
74
Pas arası / 90 dk 0,65
21
Uzaklaştırma / 90 dk 1,30
3
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,87
30
İkili mücadele başarısı %60,7
74
Pas isabeti %89,2
64
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,65
29
Reyting 6,48
17

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?