OrcaScore
17

Forvet

Lukáš Provod

Takip et Karşılaştır
Maç
16
935 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,19
Asist
1
Ortalama reyting
7,09
Yaş30
Doğum tarihi23 Eki 1996
Boy189 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri6,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2031

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Ankle Injury · Eksik Bitti: 9 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1111 / 7
Dakika639
Reyting7,20
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)26 (6)
Pas · isabet314 · %82
Kilit pas20
Top kapma / Pas arası7 / 0
Kazanılan ikili mücadele38 / 70
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,63 / 2,20
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top11
İsabetli orta7
Topla buluşma471
Top kaybı121
Top kaptırma12
Kazanılan hava topu11
Kazanılan yer ikilisi27
Uzaklaştırma8
Top kazanma29
Maruz kaldığı faul12
Yaptığı faul6
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)69,26
En yüksek hız (km/sa)33,67
Maç / İlk 112 / 2
Dakika175
Reyting7,10
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)11 (5)
Pas · isabet73 · %81
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele6 / 19
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,61 / 0,48
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%9
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta3
Topla buluşma124
Top kaybı35
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma2
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)22,50
En yüksek hız (km/sa)31,28
Maç / İlk 113 / 1
Dakika121
Reyting6,67
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet47 · %74
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele6 / 13
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,03 / 0,11
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta1
Topla buluşma73
Top kaybı22
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma3
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)15,17
En yüksek hız (km/sa)32,56

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum65
Teknik53
Taktik54
Savunma35
Yaratıcılık59

Karakteristikler

Güçlü yönler

26725

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • Czechia41 maç · 3 gol · ilk maç Eyl 2020

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
4 Kas 2026 SK Slavia Praha – Arsenal – – –
24 Eki 2026 SK Slavia Praha – Mladá Boleslav 1–1 73' 6.7
20 Eki 2026 Fenerbahçe – SK Slavia Praha 2–2 85' 7.3
17 Eki 2026 SK Slavia Praha – FC Hradec Králové 0–0 21' 6.8
13 Eki 2026 Sabah FK – SK Slavia Praha 2–0 90' 6.9
9 Eki 2026 FC Zlín – SK Slavia Praha 0–1 90' 8.3
20 Eyl 2026 SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň 2–1 27' 6.8
5 Eyl 2026 SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno 4–0 26' 6.6
30 Ağu 2026 AC Sparta Praha – SK Slavia Praha 0–3 90' 6.1
22 Ağu 2026 SK Slavia Praha – Bohemians Praha 1905 2–2 90' 7.3
16 Ağu 2026 FC Slovan Liberec – SK Slavia Praha 1–1 71' 7.4
9 Ağu 2026 SK Slavia Praha – FK Pardubice 2–1 90' 8.8
1 Ağu 2026 Baník Ostrava – SK Slavia Praha 0–4 36' 7.3
26 Tem 2026 SK Slavia Praha – 1. FC Slovácko 5–1 25' 7.1
25 Haz 2026 Czechia – Mexico 0–3 34' 6.4

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 770k €
  1. Transfer 770k €
  2. Kiralık dönüşü
  3. Slavia Praha Yeni kulüp: Dynamo Č.B.
    Kiralık dönüşü
  4. Dynamo Č.B. Yeni kulüp: Slavia Praha
    Kiralık
  5. Kiralık
  6. Sokolov Yeni kulüp: Viktoria Plzeň B
    Kiralık dönüşü
  7. Viktoria Plzeň B Yeni kulüp: Sokolov
    Kiralık
  8. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan7,19
Son maç puanı6,724 Eki 2026
Kaçırılan maç62 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 7,19 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 7,3 6,8 6,9 8,3 6,8 6,6 6,1 7,3 7,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 World Cup Qual. UEFA Czechia 9 (6) 643 0 1 6,98
2026 Czech First League SK Slavia Praha 11 (7) 639 0 1 7,20
2026 UEFA Champions League SK Slavia Praha 2 (2) 175 1 0 7,10
2026 FIFA World Cup Czechia 3 (1) 121 0 0 6,67

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Champions League 2025 · forvetler arasında yüzdelik (96 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 8 xG 8 Şut 58 xA 88 Kilit pas 71 Başarılı çalım 37 Kazanılan hava topu 62 Reyting 84

8 maç · 701 dk

Lukáš Provod: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,00
8
xG / 90 dk 0,14
8
Şut / 90 dk 2,57
58
xA / 90 dk 0,25
88
Kilit pas / 90 dk 1,67
71
Başarılı çalım / 90 dk 0,64
37
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,28
62
Reyting 7,18
84

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?