OrcaScore
30

Forvet

Ibrahim Maza

Takip et Karşılaştır
Maç
12
929 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,68
Asist
3
Ortalama reyting
7,48
Yaş20
Doğum tarihi24 Kas 2005
Boy181 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri46 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 8
Dakika690
Reyting7,55
Gol / Asist3 / 2
Şut (isabetli)26 (6)
Pas · isabet295 · %76
Kilit pas18
Top kapma / Pas arası10 / 5
Kazanılan ikili mücadele43 / 97
Başarılı çalım14
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,30 / 3,16
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%12
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen1
İsabetli uzun top7
İsabetli orta5
Topla buluşma492
Top kaybı150
Top kaptırma20
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi39
Uzaklaştırma5
Top kazanma33
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul11
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı3
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)84,21
En yüksek hız (km/sa)32,09
Maç / İlk 112 / 1
Dakika123
Reyting6,85
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet55 · %80
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele8 / 16
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma80
Top kaybı21
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma0
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)14,06
En yüksek hız (km/sa)29,80
Maç / İlk 112 / 1
Dakika116
Reyting7,85
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet49 · %86
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele11 / 19
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,48 / 0,28
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta2
Topla buluşma90
Top kaybı19
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma0
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul4
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)14,06
En yüksek hız (km/sa)31,59

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 2 kayıt · toplam bonservis 12M €
  1. Hertha Yeni kulüp: Leverkusen
    Transfer 12M €
  2. Hertha U19 Yeni kulüp: Hertha
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)62
Ortalama puan7,22
Son maç puanı8,731 Eki 2026
Kaçırılan maç33 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 7,22 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 8,7

Son 10 maç

8,7 7,0 6,8 7,5 9,0 8,2 6,4 6,9 8,7 7,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Bundesliga Bayer 04 Leverkusen 8 (8) 690 3 2 7,55
2026 Africa Cup of Nations Qual. Algeria 2 (2) 180 1 1 7,80
2026 DFB Pokal Bayer 04 Leverkusen 2 (1) 123 0 1 6,85
2026 UEFA Europa League Bayer 04 Leverkusen 2 (1) 116 1 0 7,85

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Bundesliga 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (51 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 93 Kilit pas 90 Başarılı pas 46 Pas isabeti 11 İlerletici top taşıma 87 Başarılı çalım 97 Top kapma + pas arası 19 Reyting 77

4 maç · 360 dk

Ibrahim Maza: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,50
93
Kilit pas / 90 dk 3,25
90
Başarılı pas / 90 dk 30,5
46
Pas isabeti %72,6
11
İlerletici top taşıma / 90 dk 3,25
87
Başarılı çalım / 90 dk 2,25
97
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,50
19
Reyting 7,38
77

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?