OrcaScore
3

Defans

Lucas Cunha

  • Ponte Preta
  • Brazil
  • 29 yaş
  • 186 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
29
2.532 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,51
Yaş29
Doğum tarihi23 Oca 1997
Boy186 cm
Kilo77 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,2 Mn €
Sözleşme bitişi30 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1122 / 20
Dakika1.902
Reyting6,47
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)8 (2)
Pas · isabet753 · %80
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası17 / 27
Kazanılan ikili mücadele47 / 93
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart8 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,40 / 0,15
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top79
İsabetli orta1
Topla buluşma991
Top kaybı159
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu23
Kazanılan yer ikilisi24
Uzaklaştırma120
Top kazanma52
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul24
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)81,93
En yüksek hız (km/sa)33,27
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 115 / 5
Dakika450
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet207 · %81
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası4 / 3
Kazanılan ikili mücadele17 / 28
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top16
İsabetli orta0
Topla buluşma266
Top kaybı43
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu11
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma27
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum33
Teknik42
Taktik51
Savunma59
Yaratıcılık36

Karakteristikler

Zayıf yönler

18

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
25 Eki 2026 Ponte Preta – Fortaleza 2–2 18' 7.0
16 Eyl 2026 Londrina – Ponte Preta 6–0 90' 5.6
11 Eyl 2026 Sport Recife – Ponte Preta 2–0 90' 6.0
7 Eyl 2026 Ponte Preta – São Bernardo 0–2 90' 6.1
23 Ağu 2026 Ponte Preta – Avaí 0–2 90' 6.7
20 Ağu 2026 Vila Nova FC – Ponte Preta 6–0 90' 6.0
8 Ağu 2026 Ceará – Ponte Preta 2–0 90' 6.0
29 Tem 2026 Ponte Preta – Athletic Club 1–1 90' 7.4
23 Tem 2026 Operário-PR – Ponte Preta 3–2 90' 5.7
18 Tem 2026 Ponte Preta – Goiás 1–2 90' 6.3
9 Tem 2026 Ponte Preta – Criciúma 1–2 90' 6.4
3 Tem 2026 Fortaleza – Ponte Preta 2–0 90' 6.9
28 Haz 2026 Atlético-GO – Ponte Preta 2–0 90' 6.3
23 Haz 2026 Ponte Preta – Grêmio Novorizontino 0–2 90' 7.1
10 Haz 2026 Ponte Preta – Cuiabá 1–2 90' 6.7

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 12 kayıt · toplam bonservis 2.5M €
  1. Ponte Preta Yeni kulüp: RB Bragantino
    Kiralık dönüşü
  2. RB Bragantino Yeni kulüp: Ponte Preta
    Kiralık
  3. Kiralık dönüşü
  4. Kiralık
  5. Gil Vicente Yeni kulüp: RB Bragantino
    Transfer 1.5M €
  6. Braga Yeni kulüp: Gil Vicente
    Transfer 750k €
  7. Celta Fortuna Yeni kulüp: Braga
    Kiralık dönüşü
  8. Braga Yeni kulüp: Celta Fortuna
    Kiralık
  9. Estoril Yeni kulüp: Braga
    Kiralık dönüşü
  10. Braga Yeni kulüp: Estoril
    Kiralık
  11. Braga B Yeni kulüp: Braga
    Transfer
  12. Mirassol Yeni kulüp: Braga B
    Transfer 200k €

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan6,51
Son maç puanı7,025 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,51 Oca 2026 Haz 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 5,6 6,0 6,1 6,7 6,0 6,0 7,4 5,7 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série B Ponte Preta 22 (20) 1.902 0 0 6,47
2026 Paulista Série A1 Ponte Preta 5 (5) 450 0 0 6,70
2026 Copa do Brasil Ponte Preta 2 (2) 180 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (100 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 20 Pas arası 92 Uzaklaştırma 67 Kazanılan hava topu 3 İkili mücadele başarısı Pas isabeti 34 İlerletici top taşıma 37 Reyting 1

5 maç · 450 dk

Lucas Cunha: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,80
20
Pas arası / 90 dk 2,00
92
Uzaklaştırma / 90 dk 5,00
67
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,40
3
İkili mücadele başarısı –
–
Pas isabeti %81,6
34
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,60
37
Reyting 6,08
1

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?