OrcaScore
4

Defans

Brayan Vera

  • CF Montréal
  • Colombia
  • 27 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
29
2.409 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,07
Asist
1
Ortalama reyting
6,64
Yaş27
Doğum tarihi15 Oca 1999
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri1,5 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Knock Injury · Oynamıyor 19 Eyl 2026 itibarıyla · Bitti: 12 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1126 / 26
Dakika2.219
Reyting6,61
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)25 (11)
Pas · isabet1.285 · %81
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası30 / 39
Kazanılan ikili mücadele74 / 148
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart6 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,37 / 0,56
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%4
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top101
İsabetli orta1
Topla buluşma1.676
Top kaybı283
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu29
Kazanılan yer ikilisi45
Uzaklaştırma138
Top kazanma85
Maruz kaldığı faul13
Yaptığı faul31
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata2
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)220,49
En yüksek hız (km/sa)34,95
Maç / İlk 113 / 2
Dakika190
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (3)
Pas · isabet184 · %88
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 0
Kazanılan ikili mücadele10 / 17
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,10 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top16
İsabetli orta0
Topla buluşma216
Top kaybı27
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma10
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum37
Teknik43
Taktik53
Savunma60
Yaratıcılık38

Karakteristikler

Zayıf yönler

18

Milli takım

  • Colombia2 maç · 0 gol · ilk maç Ara 2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 New York City FC – CF Montréal 1–1 90' 6.6
29 Eki 2026 Charlotte FC – CF Montréal 4–0 90' 6.6
24 Eki 2026 CF Montréal – Nashville SC 0–2 90' 6.0
22 Eki 2026 CF Montréal – Forge FC 3–5 54' 5.8
10 Eki 2026 Toronto FC – CF Montréal 2–1 90' 6.7
10 Eyl 2026 CF Montréal – Charlotte FC 1–2 86' 6.2
6 Eyl 2026 Philadelphia Union – CF Montréal 2–0 90' 5.8
30 Ağu 2026 Inter Miami CF – CF Montréal 7–1 90' 4.8
23 Ağu 2026 CF Montréal – LA Galaxy 2–2 45' 6.6
20 Ağu 2026 Columbus Crew – CF Montréal 1–2 90' 7.4
16 Ağu 2026 CF Montréal – DC United 1–1 90' 7.7
2 Ağu 2026 CF Montréal – New England Revolution 2–2 90' 8.2
26 Tem 2026 CF Montréal – Inter Miami CF 0–1 90' 7.0
23 Tem 2026 Nashville SC – CF Montréal 1–0 90' 7.3
17 Tem 2026 CF Montréal – Toronto FC 0–0 90' 7.3

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 2.1M €
  1. Salt Lake Yeni kulüp: Montréal
    Transfer 1M €
  2. América Yeni kulüp: Salt Lake
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Lecce Yeni kulüp: América
    Transfer 300k €
  4. América Yeni kulüp: Lecce
    Kiralık dönüşü
  5. Lecce Yeni kulüp: América
    Kiralık
  6. Cosenza Yeni kulüp: Lecce
    Kiralık dönüşü
  7. Lecce Yeni kulüp: Cosenza
    Kiralık
  8. Leones Yeni kulüp: Lecce
    Transfer 800k €
  9. Leones U20 Yeni kulüp: Leones
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)29
Ortalama puan6,64
Son maç puanı6,631 Eki 2026
Kaçırılan maç3
4 5 6 7 8 9 6,64 Şub 2026 Tem 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,6 6,0 5,8 6,7 6,2 5,8 4,8 6,6 7,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS CF Montréal 26 (26) 2.219 1 1 6,61
2026 Canadian Championship CF Montréal 3 (2) 190 0 0 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (139 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 3 Pas arası 99 Uzaklaştırma 96 Kazanılan hava topu 27 İkili mücadele başarısı Pas isabeti 25 İlerletici top taşıma 34 Reyting 1

5 maç · 401 dk

Brayan Vera: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,45
3
Pas arası / 90 dk 2,69
99
Uzaklaştırma / 90 dk 6,73
96
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,67
27
İkili mücadele başarısı –
–
Pas isabeti %84,3
25
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,45
34
Reyting 6,16
1

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?