OrcaScore
18

Defans

Júlio César

  • Ceará
  • Brazil
  • 23 yaş
  • 186 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
38
2.760 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,16
Asist
2
Ortalama reyting
6,85
Yaş23
Doğum tarihi28 Eyl 2003
Boy186 cm
Kilo78 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri360 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1130 / 27
Dakika2.158
Reyting6,83
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)12 (2)
Pas · isabet970 · %86
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası36 / 27
Kazanılan ikili mücadele113 / 209
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart6 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,79 / 0,74
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü2
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top60
İsabetli orta1
Topla buluşma1.386
Top kaybı213
Top kaptırma12
Kazanılan hava topu33
Kazanılan yer ikilisi80
Uzaklaştırma68
Top kazanma75
Maruz kaldığı faul37
Yaptığı faul36
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)193,36
En yüksek hız (km/sa)35,70
Maç / İlk 115 / 5
Dakika433
Reyting6,98
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet118 · %77
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele47 / 80
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%17
İsabetli uzun top7
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu10
Uzaklaştırma13
Top kazanma37
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 113 / 2
Dakika169
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum38
Teknik44
Taktik45
Savunma58
Yaratıcılık41

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
17 Eki 2026 Ceará – Juventude 2–2 22' 6.8
13 Eki 2026 Botafogo-SP – Ceará 1–0 83' 6.9
9 Eki 2026 Ceará – Criciúma 1–0 78' 7.4
26 Eyl 2026 Operário-PR – Ceará 2–2 90' 7.0
19 Eyl 2026 Ceará – Grêmio Novorizontino 2–1 45' 6.6
14 Eyl 2026 Fortaleza – Ceará 1–1 76' 6.7
10 Eyl 2026 Atlético Goianiense – Ceará 2–1 90' 7.0
6 Eyl 2026 Ceará – Sport Recife 2–1 90' 6.6
31 Ağu 2026 Vila Nova FC – Ceará 2–0 71' 6.5
23 Ağu 2026 Ceará – Londrina 2–1 79' 6.1
19 Ağu 2026 Náutico – Ceará 1–0 83' 7.7
15 Ağu 2026 Ceará – Cuiabá 1–3 90' 6.3
26 Tem 2026 São Bernardo – Ceará 3–4 90' 6.8
23 Tem 2026 Ceará – CRB 0–1 90' 6.5
18 Tem 2026 América Mineiro – Ceará 1–1 90' 7.4

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 2 kayıt
  1. América-MG Yeni kulüp: Ceará
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)41
Ortalama puan6,86
Son maç puanı6,817 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,86 Şub 2026 Haz 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,9 7,4 7,0 6,6 6,7 7,0 6,6 6,5 6,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série B Ceará 30 (27) 2.158 2 1 6,83
2026 Copa do Nordeste Ceará 5 (5) 433 1 1 6,98
2026 Copa do Brasil Ceará 3 (2) 169 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (100 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 65 Pas arası 86 Uzaklaştırma 11 Kazanılan hava topu 21 İkili mücadele başarısı 35 Pas isabeti 58 İlerletici top taşıma 54 Reyting 37

8 maç · 624 dk

Júlio César: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,73
65
Pas arası / 90 dk 1,73
86
Uzaklaştırma / 90 dk 2,02
11
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,01
21
İkili mücadele başarısı %54,1
35
Pas isabeti %85,9
58
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,87
54
Reyting 6,78
37

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?