OrcaScore
12

Orta saha

Denzel Hall

Takip et Karşılaştır
Maç
17
1.389 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,06
Asist
0
Ortalama reyting
6,66
Yaş25
Doğum tarihi22 May 2001
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri485 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 14
Dakika1.243
Reyting6,73
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)8 (2)
Pas · isabet486 · %76
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası25 / 23
Kazanılan ikili mücadele67 / 121
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,57 / 0,62
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%12
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top27
İsabetli orta4
Topla buluşma745
Top kaybı154
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu29
Kazanılan yer ikilisi38
Uzaklaştırma64
Top kazanma39
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul12
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)133,31
En yüksek hız (km/sa)35,95
Maç / İlk 112 / 0
Dakika70
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet30 · %87
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele1 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma43
Top kaybı6
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma2
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika76
Reyting6,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet20 · %70
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele2 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma39
Top kaybı9
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma4
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum42
Teknik44
Taktik51
Savunma61
Yaratıcılık41

Karakteristikler

Güçlü yönler

1525

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Swindon Town – Rotherham United 2–1 90' 7.3
24 Eki 2026 Rotherham United – Shrewsbury 3–3 90' 6.2
20 Eki 2026 Rotherham United – Newport County 2–2 73' 6.2
17 Eki 2026 Fleetwood Town – Rotherham United 2–0 90' 6.6
10 Eki 2026 Rotherham United – Gillingham 1–4 90' 6.8
6 Eki 2026 Rotherham United – Bradford City 0–4 16' 6.2
3 Eki 2026 Exeter City – Rotherham United 1–0 90' 6.8
26 Eyl 2026 Rotherham United – Crewe Alexandra 1–1 90' 6.6
22 Eyl 2026 York – Rotherham United 5–6 54' 6.8
19 Eyl 2026 Northampton Town – Rotherham United 0–1 90' 7.3
12 Eyl 2026 Rotherham United – Salford City 3–3 90' 6.5
5 Eyl 2026 Bristol Rovers – Rotherham United 1–0 90' 7.1
1 Eyl 2026 Tranmere Rovers – Rotherham United 2–2 90' 6.6
29 Ağu 2026 Rotherham United – Chesterfield 2–1 90' 6.9
22 Ağu 2026 Rotherham United – York 1–1 90' 6.3

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 300k €
  1. Heerenveen Yeni kulüp: Rotherham
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Feyenoord Yeni kulüp: Heerenveen
    Transfer 300k €
  3. ADO Yeni kulüp: Feyenoord
    Kiralık dönüşü
  4. Feyenoord Yeni kulüp: ADO
    Kiralık
  5. Feyenoord U21 Yeni kulüp: Feyenoord
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)33
Ortalama puan6,66
Son maç puanı7,331 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,66 Kas 2025 Ağu 2026 Eki 2026 7,3

Son 10 maç

7,3 6,2 6,2 6,6 6,8 6,2 6,8 6,6 6,8 7,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Rotherham United 14 (14) 1.243 1 0 6,73
2026 EFL Cup Rotherham United 1 (1) 76 0 0 6,00
2026 Football League Trophy Rotherham United 2 (0) 70 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (101 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 76 Pas arası 89 Uzaklaştırma 17 Kazanılan hava topu 24 İkili mücadele başarısı 35 Pas isabeti 51 İlerletici top taşıma 66 Reyting 41

8 maç · 720 dk

Denzel Hall: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,88
76
Pas arası / 90 dk 1,75
89
Uzaklaştırma / 90 dk 3,13
17
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,88
24
İkili mücadele başarısı %54,4
35
Pas isabeti %76,3
51
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,88
66
Reyting 6,76
41

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?