OrcaScore
24

Orta saha

Jorge Alastuey

  • Austin FC
  • Spain
  • 23 yaş
  • 178 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
34
2.195 dk
Gol
10
G+A / 90 dk: 0,49
Asist
2
Ortalama reyting
7,04
Yaş23
Doğum tarihi14 May 2003
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri105 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1116 / 11
Dakika941
Reyting6,98
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)14 (4)
Pas · isabet414 · %87
Kilit pas15
Top kapma / Pas arası12 / 10
Kazanılan ikili mücadele35 / 65
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,64 / 1,35
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%7
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen1
İsabetli uzun top22
İsabetli orta3
Topla buluşma537
Top kaybı82
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi30
Uzaklaştırma11
Top kazanma41
Maruz kaldığı faul18
Yaptığı faul9
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)114,00
En yüksek hız (km/sa)34,59
Maç / İlk 113 / 0
Dakika40
Reyting6,77
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (2)
Pas · isabet26 · %81
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele2 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,19 / 0,13
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma40
Top kaybı10
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma2
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1115 / 14
Dakika1.214
Reyting7,16
Gol / Asist9 / 2
Şut (isabetli)51 (24)
Pas · isabet481 · %86
Kilit pas29
Top kapma / Pas arası5 / 3
Kazanılan ikili mücadele34 / 78
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)2 / 2
Beklenen gol / asist4,70 / 2,21
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat8
Kaçırılan büyük fırsat6
Gol dönüşüm oranı%18
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol2
Direkten dönen0
İsabetli uzun top24
İsabetli orta25
Topla buluşma707
Top kaybı149
Top kaptırma9
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi29
Uzaklaştırma10
Top kazanma56
Maruz kaldığı faul17
Yaptığı faul13
Ofsayt5
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç5
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)65,40
En yüksek hız (km/sa)30,40

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum61
Teknik58
Taktik50
Savunma43
Yaratıcılık54

Karakteristikler

Güçlü yönler

4267

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Austin FC – Portland Timbers – – –
1 Kas 2026 LA Galaxy – Austin FC 4–1 90' 7.4
29 Eki 2026 Austin FC – Real Salt Lake 1–2 90' 9.0
25 Eki 2026 Sporting Kansas City – Austin FC 1–2 90' 7.6
18 Eki 2026 Austin FC – Vancouver Whitecaps 1–2 17' 6.8
15 Eki 2026 Los Angeles FC – Austin FC 3–1 12' 7.3
11 Eki 2026 Austin FC – Nashville SC 1–4 61' 7.0
27 Eyl 2026 Austin FC – San Diego FC 3–3 25' 6.9
20 Eyl 2026 FC Dallas – Austin FC 0–0 63' 6.1
14 Eyl 2026 Vancouver Whitecaps – Austin FC 1–2 65' 6.4
10 Eyl 2026 Austin FC – Colorado Rapids 1–1 45' 6.6
6 Eyl 2026 Austin FC – San Jose Earthquakes 1–1 70' 7.0
30 Ağu 2026 Portland Timbers – Austin FC 1–2 63' 6.7
27 Ağu 2026 CD Toluca – Austin FC 2–0 23' 6.6
23 Ağu 2026 Austin FC – Philadelphia Union 1–1 63' 6.5

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 5 kayıt
  1. Austin FC II Yeni kulüp: Austin
    Transfer
  2. ŁKS Łódź Yeni kulüp: Austin FC II
    Bonservissiz
  3. Teruel Yeni kulüp: ŁKS Łódź
    Bonservissiz
  4. Napoli U20 Yeni kulüp: Teruel
    Bonservissiz
  5. Barcelona U19 Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)34
Ortalama puan7,04
Son maç puanı7,41 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,04 Mar 2026 Ağu 2026 Kas 2026 7,4

Son 10 maç

7,4 9,0 7,6 6,8 7,3 7,0 6,9 6,1 6,4 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Next Pro Austin FC II 15 (14) 1.214 9 2 7,16
2026 MLS Austin FC 16 (11) 941 1 0 6,98
2026 Leagues Cup Austin FC 3 (0) 40 0 0 6,77

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · forvetler arasında yüzdelik (85 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 10 xG 1 Şut 2 xA 25 Kilit pas 16 Başarılı çalım 6 Kazanılan hava topu 36 Reyting 22

8 maç · 484 dk

Jorge Alastuey: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,00
10
xG / 90 dk 0,04
1
Şut / 90 dk 0,93
2
xA / 90 dk 0,07
25
Kilit pas / 90 dk 0,74
16
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
6
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,37
36
Reyting 6,69
22

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?