OrcaScore
8

Forvet

Patricio Rubio

Takip et Karşılaştır
Maç
27
2.106 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,21
Asist
1
Ortalama reyting
6,69
Yaş37
Doğum tarihi18 Nis 1989
Boy176 cm
Kilo74 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri80 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1121 / 15
Dakika1.679
Reyting6,69
Gol / Asist3 / 0
Şut (isabetli)37 (15)
Pas · isabet505 · %77
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele131 / 417
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart5 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%8
İsabetli uzun top19
İsabetli orta3
Kazanılan hava topu21
Uzaklaştırma8
Top kazanma53
Maruz kaldığı faul31
Yaptığı faul17
Ofsayt9
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 116 / 4
Dakika427
Reyting–
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum59
Teknik47
Taktik33
Savunma25
Yaratıcılık43

Karakteristikler

Güçlü yönler

1

Zayıf yönler

1518

Milli takım

  • Chile3 maç · 1 gol · ilk maç Oca 2013

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
4 Eki 2026 San Luis de Quillota – Unión Española 2–0 69' 6.5
16 Eyl 2026 Unión Española – Deportes Temuco 1–1 90' 6.4
9 Eyl 2026 Curicó Unido – Unión Española 2–1 90' 6.9
5 Eyl 2026 Deportes Santa Cruz – Unión Española 1–1 90' 7.0
30 Ağu 2026 Unión Española – Rangers de Talca 0–1 32' 6.5
27 Ağu 2026 Colo-Colo – Unión Española 3–0 44' –
23 Ağu 2026 CD Cobreloa – Unión Española 0–1 82' 6.4
16 Ağu 2026 Unión Española – San Marcos de Arica 2–1 53' 7.0
12 Ağu 2026 Deportes Puerto Montt – Unión Española 0–1 22' 6.6
8 Ağu 2026 Unión Española – Club Deportes Antofagasta 0–3 49' 6.7
2 Ağu 2026 Deportes Magallanes – Unión Española 3–2 43' 6.3
28 Tem 2026 Unión Española – Deportes Recoleta 2–1 40' 6.6
6 Tem 2026 Unión Española – O'Higgins 1–2 44' –
30 Haz 2026 Unión Española – Colo-Colo 0–3 76' –
22 Haz 2026 O'Higgins – Unión Española 1–1 90' –

Kariyer ve transferler

12 kulüp · 18 kayıt · toplam bonservis 6.8M €
  1. Bonservissiz
  2. Bonservissiz
  3. Bonservissiz
  4. Everton Yeni kulüp: Alianza Lima
    Transfer 350k €
  5. U. de Concepción Yeni kulüp: Everton
    Bonservissiz
  6. Everton Yeni kulüp: U. de Concepción
    Bonservissiz
  7. Querétaro Yeni kulüp: Everton
    Transfer Belirtilmemiş
  8. Dorados Yeni kulüp: Querétaro
    Kiralık dönüşü
  9. Querétaro Yeni kulüp: Dorados
    Kiralık
  10. U. De Chile Yeni kulüp: Querétaro
    Kiralık dönüşü
  11. Querétaro Yeni kulüp: U. De Chile
    Kiralık
  12. U. De Chile Yeni kulüp: Querétaro
    Transfer 4.5M €
  13. Transfer 1.5M €
  14. Transfer 450k €
  15. Iberia Yeni kulüp: Barnechea
    Transfer Belirtilmemiş
  16. Rivadavia Yeni kulüp: Iberia
    Transfer Belirtilmemiş
  17. Colo-Colo Yeni kulüp: Rivadavia
    Bonservissiz
  18. Colo-Colo Yeni kulüp: Ñublense
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)25
Ortalama puan6,71
Son maç puanı6,54 Eki 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 6,71 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,4 6,9 7,0 6,5 6,4 7,0 6,6 6,7 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga de Ascenso Unión Española 21 (15) 1.679 3 0 6,69
2026 Copa Chile Unión Española 6 (4) 427 1 1 –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga de Ascenso 2026 · forvetler arasında yüzdelik (24 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 10 xG 2 Şut 10 xA 8 Kilit pas 2 Başarılı çalım 19 Kazanılan hava topu 35 Reyting 19

6 maç · 449 dk

Patricio Rubio: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,00
10
xG / 90 dk 0,08
2
Şut / 90 dk 1,20
10
xA / 90 dk 0,00
8
Kilit pas / 90 dk 0,00
2
Başarılı çalım / 90 dk 0,20
19
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,20
35
Reyting 6,64
19

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?