OrcaScore
4

Orta saha

Jon Gorenc Stanković

  • SK Sturm Graz
  • Slovenia
  • 30 yaş
  • 190 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
16
1.310 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,14
Asist
1
Ortalama reyting
6,91
Yaş30
Doğum tarihi14 Oca 1996
Boy190 cm
Kilo78 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,3 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1111 / 11
Dakika954
Reyting7,05
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)14 (2)
Pas · isabet461 · %77
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası14 / 11
Kazanılan ikili mücadele65 / 124
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,79 / 1,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%7
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top31
İsabetli orta2
Topla buluşma620
Top kaybı142
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu32
Kazanılan yer ikilisi33
Uzaklaştırma23
Top kazanma61
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul12
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)110,47
En yüksek hız (km/sa)35,73
Maç / İlk 112 / 2
Dakika167
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet70 · %73
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele19 / 42
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu8
Uzaklaştırma3
Top kazanma25
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt1
Maç / İlk 113 / 2
Dakika189
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet62 · %74
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 5
Kazanılan ikili mücadele13 / 29
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,17 / 0,08
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma95
Top kaybı20
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma6
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)12,57
En yüksek hız (km/sa)32,59

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum51
Teknik50
Taktik55
Savunma57
Yaratıcılık52

Karakteristikler

Güçlü yönler

25

Milli takım

  • Slovenia33 maç · 1 gol · ilk maç Eki 2020

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 SK Sturm Graz – Red Bull Salzburg – – –
5 Kas 2026 SK Sturm Graz – NK Celje – – –
1 Kas 2026 Wolfsberger AC – SK Sturm Graz 1–1 90' 7.1
29 Eki 2026 SC Austria Lustenau – SK Sturm Graz 3–2 90' 7.1
25 Eki 2026 SK Sturm Graz – SV Ried 2–2 78' 7.1
22 Eki 2026 SK Sturm Graz – Olympique de Marseille 1–0 90' 6.9
18 Eki 2026 SK Sturm Graz – Grazer AK 1902 6–1 90' 8.4
15 Eki 2026 Bournemouth – SK Sturm Graz 3–0 90' 6.4
10 Eki 2026 FK Austria Wien – SK Sturm Graz 0–2 79' 7.0
2 Eki 2026 SK Sturm Graz – Floridsdorfer AC 3–1 – –
20 Eyl 2026 Red Bull Salzburg – SK Sturm Graz 3–0 90' 6.4
16 Eyl 2026 SK Sturm Graz – Stade Rennais 0–0 9' 6.5
13 Eyl 2026 SK Sturm Graz – LASK 2–1 77' 6.8
5 Eyl 2026 ASK Voitsberg – SK Sturm Graz 1–4 77' 6.1
30 Ağu 2026 SK Rapid Wien – SK Sturm Graz 3–1 90' 6.5

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 3 kayıt · toplam bonservis 600k €
  1. Huddersfield Yeni kulüp: Sturm
    Bonservissiz
  2. Transfer 600k €
  3. Domžale U19 Yeni kulüp: Domžale
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)40
Ortalama puan7,06
Son maç puanı7,11 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,06 Ara 2025 Tem 2026 Kas 2026 7,1

Son 10 maç

7,1 7,1 7,1 6,9 8,4 6,4 7,0 6,4 6,5 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Austrian Bundesliga SK Sturm Graz 11 (11) 954 1 0 7,06
2026 UEFA Europa League SK Sturm Graz 3 (2) 189 0 0 6,60
2026 ÖFB Cup SK Sturm Graz 2 (2) 167 0 1 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Europa League 2025 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (235 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 14 Kilit pas 7 Başarılı pas 56 Pas isabeti 34 İlerletici top taşıma 23 Başarılı çalım 19 Top kapma + pas arası 51 Reyting 57

8 maç · 720 dk

Jon Gorenc Stanković: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,03
14
Kilit pas / 90 dk 0,25
7
Başarılı pas / 90 dk 33,9
56
Pas isabeti %80,4
34
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,13
23
Başarılı çalım / 90 dk 0,25
19
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,63
51
Reyting 6,88
57

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?