OrcaScore
21

Orta saha

Dejan Petrovič

Takip et Karşılaştır
Maç
12
847 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,21
Asist
2
Ortalama reyting
7,07
Yaş28
Doğum tarihi12 Oca 1998
Boy179 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri955 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika268
Reyting7,20
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet198 · %88
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası7 / 2
Kazanılan ikili mücadele12 / 21
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,02 / 0,16
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta1
Topla buluşma227
Top kaybı32
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma1
Top kazanma21
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)20,42
En yüksek hız (km/sa)32,24
Maç / İlk 115 / 5
Dakika430
Reyting7,36
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet361 · %91
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele14 / 37
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top30
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu0
Uzaklaştırma5
Top kazanma55
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 114 / 0
Dakika149
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet76 · %91
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 2
Kazanılan ikili mücadele6 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma87
Top kaybı9
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma1
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum48
Teknik49
Taktik53
Savunma57
Yaratıcılık48

Karakteristikler

Güçlü yönler

11

Milli takım

  • Slovenia13 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2020
  • Slovenia B1 maç · 0 gol · ilk maç Oca 2019

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
27 Eki 2026 Johor Darul Ta'zim – Port FC 3–0 90' 7.3
18 Eki 2026 Terengganu – Johor Darul Ta'zim 0–3 82' 7.1
13 Eki 2026 Pohang Steelers – Johor Darul Ta'zim 0–2 89' 7.2
9 Eki 2026 Johor Darul Ta'zim – Penang 4–1 66' 8.0
15 Eyl 2026 Johor Darul Ta'zim – Buriram United 1–1 89' 7.1
11 Eyl 2026 Johor Darul Ta'zim – Negeri Sembilan FC 3–0 90' 7.7
4 Eyl 2026 Johor Darul Ta'zim – Brunei DPMM FC 3–0 86' 7.6
29 Ağu 2026 Johor Darul Ta'zim – Star City FC 7–0 71' 7.1
21 Ağu 2026 Johor Darul Ta'zim – Kuching City 3–0 90' 7.3
9 Ağu 2026 Johor Darul Ta'zim – Chelsea 3–3 90' 6.9
23 May 2026 HNK Rijeka – HNK Gorica 2–0 2' –
13 May 2026 GNK Dinamo Zagreb – HNK Rijeka 2–0 – –
8 May 2026 HNK Rijeka – HNK Vukovar 1991 3–0 – –
3 May 2026 NK Lokomotiva Zagreb – HNK Rijeka 0–3 – –
26 Nis 2026 HNK Rijeka – HNK Hajduk Split 0–0 – –

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 500k €
  1. Rijeka Yeni kulüp: JDT
    Bonservissiz
  2. Rapid Yeni kulüp: Rijeka
    Bonservissiz
  3. Aluminij Yeni kulüp: Rapid
    Transfer 500k €
  4. NK Aluminij U19 Yeni kulüp: Aluminij
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 27 Eki 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan6,91
Son maç puanı7,327 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,91 Kas 2025 Şub 2026 Eki 2026 7,3

Son 10 maç

7,3 7,1 7,2 8,0 7,1 7,7 7,6 7,1 7,3 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Malaysia Super League Johor Darul Ta'zim 5 (5) 430 0 2 7,36
2026 AFC Champions League Elite Johor Darul Ta'zim 3 (3) 268 0 0 7,20
2026 World Cup Qual. UEFA Slovenia 4 (0) 149 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Conference League 2025 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (199 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 3 Kilit pas 4 Başarılı pas 40 Pas isabeti 32 İlerletici top taşıma 15 Başarılı çalım 3 Top kapma + pas arası 54 Reyting 24

7 maç · 466 dk

Dejan Petrovič: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,01
3
Kilit pas / 90 dk 0,19
4
Başarılı pas / 90 dk 27,8
40
Pas isabeti %79,1
32
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
15
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
3
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,70
54
Reyting 6,66
24

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?