OrcaScore
10

Forvet

John Yeboah

  • Venezia
  • Ecuador
  • 26 yaş
  • 170 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.086 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,17
Asist
0
Ortalama reyting
6,99
Yaş26
Doğum tarihi23 Haz 2000
Boy170 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri5,8 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 7
Dakika682
Reyting6,91
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)27 (7)
Pas · isabet239 · %86
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası10 / 1
Kazanılan ikili mücadele38 / 80
Başarılı çalım15
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 1
Beklenen gol / asist3,56 / 1,05
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat8
Gol dönüşüm oranı%4
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top12
İsabetli orta2
Topla buluşma393
Top kaybı104
Top kaptırma16
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi36
Uzaklaştırma0
Top kazanma24
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul3
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)68,88
En yüksek hız (km/sa)35,01
Maç / İlk 111 / 1
Dakika89
Reyting7,60
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet37 · %97
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 7
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma50
Top kaybı6
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)8,65
En yüksek hız (km/sa)27,82
Maç / İlk 114 / 4
Dakika315
Reyting7,03
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)8 (3)
Pas · isabet101 · %84
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası3 / 3
Kazanılan ikili mücadele16 / 24
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,45 / 0,57
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen2
İsabetli uzun top0
İsabetli orta5
Topla buluşma157
Top kaybı37
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi15
Uzaklaştırma0
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)31,63
En yüksek hız (km/sa)35,50

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum70
Teknik65
Taktik53
Savunma29
Yaratıcılık61

Karakteristikler

Güçlü yönler

267

Zayıf yönler

2

Milli takım

  • Ecuador30 maç · 3 gol · ilk maç Mar 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Como – Venezia 1–0 35' 6.4
28 Eki 2026 Venezia – Inter 0–2 22' 6.6
25 Eki 2026 Genoa – Venezia 1–0 90' 7.4
17 Eki 2026 Venezia – SSC Napoli 1–0 63' 6.8
12 Eki 2026 Atalanta – Venezia 3–1 90' 7.1
5 Eki 2026 Ecuador – Panama 7–8 – –
1 Eki 2026 Japan – Ecuador 5–4 – –
24 Eyl 2026 South Korea – Ecuador 3–0 75' 6.3
19 Eyl 2026 Venezia – Lazio 0–2 87' 6.3
11 Eyl 2026 Venezia – Fiorentina 2–4 80' 6.9
6 Eyl 2026 Frosinone – Venezia 3–2 45' 7.4
28 Ağu 2026 AC Milan – Venezia 2–0 80' 6.6
23 Ağu 2026 Venezia – Lecce 0–2 90' 7.6
15 Ağu 2026 Venezia – Modena 3–2 89' 7.6
8 Ağu 2026 Stade Brestois – Venezia 2–2 – –

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 11 kayıt · toplam bonservis 4M €
  1. Raków Yeni kulüp: Venezia
    Transfer 2.5M €
  2. Śląsk Yeni kulüp: Raków
    Transfer 1.5M €
  3. Willem II Yeni kulüp: Śląsk
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Duisburg Yeni kulüp: Willem II
    Kiralık dönüşü
  5. Willem II Yeni kulüp: Duisburg
    Kiralık
  6. Almere Yeni kulüp: Willem II
    Kiralık dönüşü
  7. Willem II Yeni kulüp: Almere
    Kiralık
  8. Wolfsburg Yeni kulüp: Willem II
    Transfer Belirtilmemiş
  9. VVV-Venlo Yeni kulüp: Wolfsburg
    Kiralık dönüşü
  10. Wolfsburg Yeni kulüp: VVV-Venlo
    Kiralık
  11. Wolfsburg U19 Yeni kulüp: Wolfsburg
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)43
Ortalama puan7,18
Son maç puanı6,41 Kas 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
6 7 8 9 10 7,18 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 6,6 7,4 6,8 7,1 6,3 6,3 6,9 7,4 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie A Venezia 10 (7) 682 1 0 6,91
2026 FIFA World Cup Ecuador 4 (4) 315 0 0 7,03
2026 Coppa Italia Venezia 1 (1) 89 1 0 7,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie A 2026 · forvetler arasında yüzdelik (32 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 42 xG 70 Şut 70 xA 72 Kilit pas 86 Başarılı çalım 86 Kazanılan hava topu 3 Reyting 52

5 maç · 382 dk

John Yeboah: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,24
42
xG / 90 dk 0,43
70
Şut / 90 dk 3,30
70
xA / 90 dk 0,14
72
Kilit pas / 90 dk 2,36
86
Başarılı çalım / 90 dk 1,88
86
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,00
3
Reyting 6,96
52

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?