OrcaScore
9

Forvet

Georges Mikautadze

  • Villarreal
  • Georgia
  • 26 yaş
  • 176 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
9
485 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,56
Asist
1
Ortalama reyting
6,69
Yaş26
Doğum tarihi31 Eki 2000
Boy176 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri43 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2031

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 114 / 3
Dakika240
Reyting6,95
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)8 (2)
Pas · isabet70 · %79
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası5 / 0
Kazanılan ikili mücadele11 / 25
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,31 / 0,17
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta1
Topla buluşma119
Top kaybı37
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma1
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)30,08
En yüksek hız (km/sa)32,90
Maç / İlk 111 / 0
Dakika15
Reyting–
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Maç / İlk 114 / 3
Dakika230
Reyting6,43
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)8 (4)
Pas · isabet40 · %83
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele7 / 21
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,04 / 0,07
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma71
Top kaybı21
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma1
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)23,23
En yüksek hız (km/sa)32,60

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum75
Teknik61
Taktik54
Savunma18
Yaratıcılık60

Karakteristikler

Zayıf yönler

16

Milli takım

  • Georgia47 maç · 23 gol · ilk maç Mar 2021

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Villarreal – Getafe – – –
3 Kas 2026 Villarreal – Paris Saint-Germain 0–6 27' 6.3
30 Eki 2026 Villarreal – Espanyol 0–1 90' 7.4
27 Eki 2026 CD Manacor – Villarreal 0–5 15' 6.5
24 Eki 2026 Valencia – Villarreal 1–2 24' 7.6
20 Eki 2026 Liverpool FC – Villarreal 4–3 60' 7.6
17 Eki 2026 Villarreal – Elche 0–0 24' 6.6
13 Eki 2026 Villarreal – SSC Napoli 3–1 63' 6.9
10 Eki 2026 Real Madrid – Villarreal 1–0 23' 6.8
5 Eki 2026 Northern Ireland – Georgia 0–0 10' 6.5
2 Eki 2026 Hungary – Georgia 1–0 63' 6.2
28 Eyl 2026 Georgia – Ukraine 0–0 67' 6.5
25 Eyl 2026 Georgia – Northern Ireland 0–1 90' 6.5
20 Eyl 2026 Villarreal – Levante UD 3–1 23' 7.6
17 Eyl 2026 Málaga CF – Villarreal 1–3 27' 6.5

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 12 kayıt · toplam bonservis 78.5M €
  1. Lyon Yeni kulüp: Villarreal
    Transfer 31M €
  2. Metz Yeni kulüp: Lyon
    Transfer 18.5M €
  3. Ajax Yeni kulüp: Metz
    Transfer 13M €
  4. Metz Yeni kulüp: Ajax
    Kiralık dönüşü
  5. Ajax Yeni kulüp: Metz
    Kiralık
  6. Metz Yeni kulüp: Ajax
    Transfer 16M €
  7. RFC Seraing Yeni kulüp: Metz
    Kiralık dönüşü
  8. Metz Yeni kulüp: RFC Seraing
    Kiralık
  9. RFC Seraing Yeni kulüp: Metz
    Kiralık dönüşü
  10. Metz Yeni kulüp: RFC Seraing
    Kiralık
  11. Metz 2 Yeni kulüp: Metz
    Transfer
  12. Metz U19 Yeni kulüp: Metz 2
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 4 Kas 2026
Maç (12 ay)51
Ortalama puan6,94
Son maç puanı6,33 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,94 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 7,4 6,5 7,6 7,6 6,6 6,9 6,8 6,5 6,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 LaLiga Villarreal 11 (5) 580 3 1 6,86
2026 UEFA Champions League Villarreal 4 (3) 240 2 1 6,95
2026 UEFA Nations League Georgia 4 (3) 230 0 0 6,43
2026 Copa del Rey Villarreal 1 (0) 15 0 0 –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

LaLiga 2026 · forvetler arasında yüzdelik (32 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 61 xG 89 Şut 89 xA 92 Kilit pas 67 Başarılı çalım 86 Kazanılan hava topu 5 Reyting 48

6 maç · 329 dk

Georges Mikautadze: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,55
61
xG / 90 dk 1,04
89
Şut / 90 dk 4,10
89
xA / 90 dk 0,27
92
Kilit pas / 90 dk 1,37
67
Başarılı çalım / 90 dk 2,46
86
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,00
5
Reyting 6,80
48

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?