OrcaScore

Defans

Francesco Acerbi

  • No team
  • Italy
  • 38 yaş
  • 192 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
26
2.032 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,97
Yaş38
Doğum tarihi10 Şub 1988
Boy192 cm
Kilo89 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri1,4 Mn €

Sezon performansı · 2025

Maç / İlk 1118 / 15
Dakika1.387
Reyting6,99
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet978 · %95
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası10 / 18
Kazanılan ikili mücadele69 / 107
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,37 / 0,53
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top22
İsabetli orta3
Topla buluşma1.173
Top kaybı63
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu45
Kazanılan yer ikilisi24
Uzaklaştırma91
Top kazanma45
Maruz kaldığı faul13
Yaptığı faul17
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı3
Gol yemeden biten maç6
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)106,63
En yüksek hız (km/sa)32,93
Maç / İlk 113 / 3
Dakika254
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet284 · %96
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 3
Kazanılan ikili mücadele8 / 18
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta0
Topla buluşma317
Top kaybı20
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma8
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul3
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 115 / 5
Dakika391
Reyting6,92
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet306 · %96
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası5 / 17
Kazanılan ikili mücadele17 / 33
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,09 / 0,13
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta0
Topla buluşma375
Top kaybı17
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma23
Top kazanma22
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)46,87
En yüksek hız (km/sa)30,56

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik48
Taktik78
Savunma82
Yaratıcılık44

Milli takım

  • Italy34 maç · 1 gol · ilk maç Kas 2014

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
23 May 2026 Bologna – Inter 3–3 – –
17 May 2026 Inter – Hellas Verona 1–1 90' 6.8
13 May 2026 Lazio – Inter 0–2 – –
9 May 2026 Lazio – Inter 0–3 90' 7.1
3 May 2026 Inter – Parma 2–0 – –
26 Nis 2026 Torino – Inter 2–2 – –
21 Nis 2026 Inter – Como 3–2 74' 7.0
17 Nis 2026 Inter – Cagliari 3–0 – –
12 Nis 2026 Como – Inter 3–4 90' 6.3
5 Nis 2026 Inter – AS Roma 5–2 90' 6.5
22 Mar 2026 Fiorentina – Inter 1–1 45' 6.5
14 Mar 2026 Inter – Atalanta 1–1 – –
8 Mar 2026 AC Milan – Inter 1–0 – –
3 Mar 2026 Como – Inter 0–0 90' 7.0
28 Şub 2026 Inter – Genoa 2–0 – –

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 14 kayıt · toplam bonservis 32.4M €
  1. Inter Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  2. Lazio Yeni kulüp: Inter
    Transfer 4M €
  3. Inter Yeni kulüp: Lazio
    Kiralık dönüşü
  4. Lazio Yeni kulüp: Inter
    Kiralık
  5. Sassuolo Yeni kulüp: Lazio
    Transfer 12M €
  6. Genoa Yeni kulüp: Sassuolo
    Transfer 3.2M €
  7. Chievo Yeni kulüp: Genoa
    Kiralık dönüşü
  8. Genoa Yeni kulüp: Chievo
    Kiralık
  9. Milan Yeni kulüp: Genoa
    Transfer 4M €
  10. Chievo Yeni kulüp: Milan
    Transfer 4M €
  11. Genoa Yeni kulüp: Chievo
    Transfer 2M €
  12. Reggina Yeni kulüp: Genoa
    Transfer 3.2M €
  13. Pavia Yeni kulüp: Reggina
    Transfer Belirtilmemiş
  14. Pavia U19 Yeni kulüp: Pavia
    Transfer

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2025 Serie A Inter 18 (15) 1.387 0 0 6,99
2025 UEFA Champions League Inter 5 (5) 391 0 0 6,92
2025 Coppa Italia Inter 3 (3) 254 0 0 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Champions League 2025 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (189 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 21 Pas arası 100 Uzaklaştırma 83 Kazanılan hava topu 73 İkili mücadele başarısı 32 Pas isabeti 100 İlerletici top taşıma 13 Reyting 77

5 maç · 391 dk

Francesco Acerbi: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,15
21
Pas arası / 90 dk 3,91
100
Uzaklaştırma / 90 dk 5,29
83
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,84
73
İkili mücadele başarısı %51,5
32
Pas isabeti %96,1
100
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
13
Reyting 6,92
77

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?