OrcaScore
3

Defans

Nathan Ngoy

  • LOSC Lille
  • Belgium
  • 23 yaş
  • 183 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.350 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,93
Yaş23
Doğum tarihi10 Haz 2003
Boy183 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri24 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting6,27
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet192 · %93
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele9 / 18
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma231
Top kaybı19
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma20
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)30,80
En yüksek hız (km/sa)32,22
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting6,95
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet198 · %93
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası4 / 9
Kazanılan ikili mücadele8 / 17
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,10 / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma249
Top kaybı18
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma18
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)37,13
En yüksek hız (km/sa)32,30
Maç / İlk 118 / 8
Dakika720
Reyting7,16
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet521 · %93
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası6 / 10
Kazanılan ikili mücadele26 / 41
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,06 / 0,38
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top14
İsabetli orta0
Topla buluşma621
Top kaybı46
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi17
Uzaklaştırma38
Top kazanma29
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)74,09
En yüksek hız (km/sa)33,80

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum38
Teknik49
Taktik71
Savunma78
Yaratıcılık43

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Zayıf yönler

18

Milli takım

  • Belgium12 maç · 0 gol · ilk maç Mar 2026

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
12 Kas 2026 Türkiye – Belgium – – –
8 Kas 2026 Stade Rennais – LOSC Lille – – –
3 Kas 2026 Bodø/Glimt – LOSC Lille – – –
30 Eki 2026 LOSC Lille – RC Lens 1–0 90' 7.0
25 Eki 2026 AS Monaco – LOSC Lille 1–1 90' 7.7
21 Eki 2026 LOSC Lille – Galatasaray 2–4 90' 6.1
17 Eki 2026 LOSC Lille – Stade Brestois 1–1 90' 7.7
13 Eki 2026 Arsenal – LOSC Lille 3–0 90' 6.6
5 Eki 2026 France – Belgium 4–1 90' 5.9
2 Eki 2026 Belgium – Türkiye 3–0 90' 7.7
28 Eyl 2026 Belgium – France 0–1 90' 6.8
25 Eyl 2026 Italy – Belgium 0–2 90' 7.4
20 Eyl 2026 OGC Nice – LOSC Lille 2–1 90' 5.7
13 Eyl 2026 LOSC Lille – Troyes 2–0 90' 7.3
8 Eyl 2026 LOSC Lille – Real Betis 2–3 90' 6.1

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 2 kayıt · toplam bonservis 3M €
  1. Standard Liège Yeni kulüp: Lille
    Transfer 3M €
  2. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)51
Ortalama puan6,95
Son maç puanı7,030 Eki 2026
Kaçırılan maç11 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,95 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 7,7 6,1 7,7 6,6 5,9 7,7 6,8 7,4 5,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Ligue 1 LOSC Lille 8 (8) 720 0 0 7,16
2026 UEFA Nations League Belgium 4 (4) 360 0 0 6,95
2026 UEFA Champions League LOSC Lille 3 (3) 270 0 0 6,27

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Ligue 1 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (58 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 25 Pas arası 62 Uzaklaştırma 81 Kazanılan hava topu 39 İkili mücadele başarısı 58 Pas isabeti 73 İlerletici top taşıma 73 Reyting 60

5 maç · 450 dk

Nathan Ngoy: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,00
25
Pas arası / 90 dk 1,40
62
Uzaklaştırma / 90 dk 6,00
81
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,00
39
İkili mücadele başarısı %61,3
58
Pas isabeti %91,0
73
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,40
73
Reyting 6,98
60

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?