OrcaScore
23

Forvet

Dominique Badji

Takip et Karşılaştır
Maç
18
983 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,27
Asist
0
Ortalama reyting
6,66
Yaş34
Doğum tarihi16 Eki 1992
Boy180 cm
Kilo85 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri160 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1118 / 10
Dakika983
Reyting6,66
Gol / Asist3 / 0
Şut (isabetli)18 (7)
Pas · isabet160 · %73
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele41 / 86
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,20 / 0,38
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma256
Top kaybı80
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu29
Kazanılan yer ikilisi12
Uzaklaştırma5
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul18
Ofsayt9
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)74,75
En yüksek hız (km/sa)33,10

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum57
Teknik47
Taktik39
Savunma31
Yaratıcılık39

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
25 Eki 2026 Phoenix Rising FC – Lexington SC 3–3 28' 6.5
18 Eki 2026 Orange County SC – Phoenix Rising FC 1–3 11' 6.7
11 Eki 2026 Phoenix Rising FC – Las Vegas Lights 3–2 26' 6.5
27 Eyl 2026 Oakland Roots SC – Phoenix Rising FC 3–0 45' 6.2
20 Eyl 2026 Phoenix Rising FC – El Paso Locomotive FC 1–3 76' 6.1
13 Eyl 2026 Phoenix Rising FC – FC Tulsa 2–1 84' 7.3
6 Eyl 2026 Monterey Bay FC – Phoenix Rising FC 1–1 68' 6.7
30 Ağu 2026 Phoenix Rising FC – Indy Eleven 2–1 78' 7.3
23 Ağu 2026 Sacramento Republic FC – Phoenix Rising FC 2–2 90' 6.6
20 Ağu 2026 Phoenix Rising FC – Colorado Springs Switchbacks FC 3–1 77' 6.5
9 Ağu 2026 Lexington SC – Phoenix Rising FC 1–0 90' 6.8
2 Ağu 2026 Las Vegas Lights – Phoenix Rising FC 1–1 90' 6.1
26 Tem 2026 Phoenix Rising FC – Hartford Athletic 0–0 65' 6.8
19 Tem 2026 Phoenix Rising FC – Monterey Bay FC 3–2 74' 7.8
12 Tem 2026 AV Alta FC – Phoenix Rising FC 2–1 60' 6.6

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 13 kayıt · toplam bonservis 386k €
  1. Takımsız Yeni kulüp: Phoenix Rising
    Transfer
  2. DC United Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  3. Bandırmaspor Yeni kulüp: DC United
    Bonservissiz
  4. Cincinnati Yeni kulüp: Bandırmaspor
    Bonservissiz
  5. Colorado Yeni kulüp: Cincinnati
    Bonservissiz
  6. Nashville Yeni kulüp: Colorado
    Transfer 91k €
  7. Dallas Yeni kulüp: Nashville
    Transfer 295k €
  8. Colorado Yeni kulüp: Dallas
    Transfer Belirtilmemiş
  9. Independence Yeni kulüp: Colorado
    Kiralık dönüşü
  10. Colorado Yeni kulüp: Independence
    Kiralık
  11. Transfer Belirtilmemiş
  12. Boston Rams Yeni kulüp: Boston University Terriers
    Kiralık dönüşü
  13. Boston University Terriers Yeni kulüp: Boston Rams
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)19
Ortalama puan6,65
Son maç puanı6,525 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,65 Nis 2026 Ağu 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,7 6,5 6,2 6,1 7,3 6,7 7,3 6,6 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 USL Championship Phoenix Rising FC 18 (10) 983 3 0 6,66

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

USL Championship 2026 · forvetler arasında yüzdelik (44 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 49 xG 63 Şut 26 xA 21 Kilit pas 15 Başarılı çalım 9 Kazanılan hava topu 74 Reyting 33

7 maç · 518 dk

Dominique Badji: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,35
49
xG / 90 dk 0,11
63
Şut / 90 dk 1,74
26
xA / 90 dk 0,00
21
Kilit pas / 90 dk 0,52
15
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
9
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,08
74
Reyting 6,67
33

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?