OrcaScore
23

Forvet

David Flakus Bosilj

  • Real Murcia
  • Slovenia
  • 24 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
10
732 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,37
Asist
0
Ortalama reyting
6,63
Yaş24
Doğum tarihi1 Şub 2002
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri360 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 9
Dakika732
Reyting6,63
Gol / Asist3 / 0
Şut (isabetli)23 (7)
Pas · isabet111 · %71
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası3 / 0
Kazanılan ikili mücadele29 / 77
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist4,23 / 0,12
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat6
Gol dönüşüm oranı%13
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma210
Top kaybı73
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi17
Uzaklaştırma5
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul12
Ofsayt9
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum60
Teknik56
Taktik39
Savunma31
Yaratıcılık38

Karakteristikler

Zayıf yönler

616

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Antequera – Real Murcia 0–1 68' 6.2
24 Eki 2026 Juventud Torremolinos CF – Real Murcia 1–0 25' 6.7
18 Eki 2026 Real Murcia – Real Zaragoza 0–0 69' 6.3
11 Eki 2026 Rayo Majadahonda – Real Murcia 0–1 75' 6.7
7 Eki 2026 FC Cartagena – Real Murcia 1–0 76' 6.8
4 Eki 2026 Real Murcia – Gimnàstic de Tarragona 2–0 90' 6.8
19 Eyl 2026 Real Murcia – CE Europa 2–1 79' 6.1
13 Eyl 2026 Atlético Madrileño – Real Murcia 4–0 90' 6.5
6 Eyl 2026 Real Murcia – CD Teruel 4–0 78' 7.0
29 Ağu 2026 Hércules CF – Real Murcia 1–2 82' 7.2
24 May 2026 Real Murcia – CD Eldense 3–0 81' 7.0
16 May 2026 Juventud Torremolinos CF – Real Murcia 1–3 90' 7.6
10 May 2026 Real Murcia – Betis Deportivo 1–2 90' 7.0
3 May 2026 CE Sabadell – Real Murcia 2–2 83' 7.4
26 Nis 2026 CE Europa – Real Murcia 0–2 44' 6.3

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 500k €
  1. Castellón Yeni kulüp: Real Murcia
    Transfer 500k €
  2. Real Murcia Yeni kulüp: Castellón
    Kiralık dönüşü
  3. Castellón Yeni kulüp: Real Murcia
    Kiralık
  4. Verona Yeni kulüp: Castellón
    Bonservissiz
  5. De Graafschap Yeni kulüp: Verona
    Kiralık dönüşü
  6. Verona Yeni kulüp: De Graafschap
    Kiralık
  7. Bravo Yeni kulüp: Verona
    Kiralık dönüşü
  8. Verona Yeni kulüp: Bravo
    Kiralık
  9. Verona U20 Yeni kulüp: Verona
    Transfer
  10. NK Aluminij U19 Yeni kulüp: Aluminij
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,82
Son maç puanı6,21 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,82 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,2

Son 10 maç

6,2 6,7 6,3 6,7 6,8 6,8 6,1 6,5 7,0 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Primera Federación Real Murcia 10 (9) 732 3 0 6,63

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Primera Federación 2026 · forvetler arasında yüzdelik (49 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 66 xG 60 Şut 48 xA 10 Kilit pas 8 Başarılı çalım 9 Kazanılan hava topu 70 Reyting 50

5 maç · 431 dk

David Flakus Bosilj: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,42
66
xG / 90 dk 0,38
60
Şut / 90 dk 1,88
48
xA / 90 dk 0,00
10
Kilit pas / 90 dk 0,00
8
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
9
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,67
70
Reyting 6,74
50

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?