OrcaScore
9

Forvet

Davide Castelli

  • Casertana
  • Italy
  • 27 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: İki ayak
Takip et Karşılaştır
Maç
13
1.081 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,50
Asist
3
Ortalama reyting
6,80
Yaş27
Doğum tarihi30 Ağu 1999
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakİki ayak
Piyasa değeri310 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 12
Dakika981
Reyting6,86
Gol / Asist3 / 3
Şut (isabetli)26 (12)
Pas · isabet210 · %70
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele56 / 131
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist4,10 / 0,49
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%12
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen2
İsabetli uzun top4
İsabetli orta1
Topla buluşma332
Top kaybı113
Top kaptırma11
Kazanılan hava topu42
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma7
Top kazanma17
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul16
Ofsayt8
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)67,82
En yüksek hız (km/sa)36,09
Maç / İlk 111 / 1
Dakika100
Reyting6,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet17 · %71
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele6 / 24
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu3
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum60
Teknik51
Taktik41
Savunma31
Yaratıcılık40

Karakteristikler

Zayıf yönler

15

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Giugliano – Casertana 1–0 61' 6.7
23 Eki 2026 Casertana – Bari 1–1 90' 6.6
18 Eki 2026 Sorrento – Casertana 0–0 74' 7.0
10 Eki 2026 Casertana – Monopoli 3–1 90' 7.4
3 Eki 2026 Cavese – Casertana 2–0 87' 6.6
27 Eyl 2026 Casertana – Catania 1–2 84' 7.6
19 Eyl 2026 Audace Cerignola – Casertana 0–0 80' 6.2
15 Eyl 2026 Casertana – Team Altamura 1–0 63' 6.5
12 Eyl 2026 Inter U23 – Casertana 2–3 90' 7.4
6 Eyl 2026 Casertana – Scafatese 2–2 90' 6.5
29 Ağu 2026 Savoia 1908 – Casertana 1–2 82' 7.4
22 Ağu 2026 Casertana – Barletta 3–3 90' 6.4
14 Ağu 2026 Casertana – Savoia 1908 1–2 90' 6.1
13 May 2026 Ravenna – Cittadella 1–1 69' 6.5
10 May 2026 Cittadella – Ravenna 2–2 – –

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 150k €
  1. Entella Yeni kulüp: Casertana
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Cittadella Yeni kulüp: Entella
    Kiralık dönüşü
  3. Entella Yeni kulüp: Cittadella
    Kiralık
  4. Aurora Pro Patria Yeni kulüp: Entella
    Transfer 150k €
  5. Genoa Yeni kulüp: Aurora Pro Patria
    Bonservissiz
  6. Aurora Pro Patria Yeni kulüp: Genoa
    Kiralık dönüşü
  7. Genoa Yeni kulüp: Aurora Pro Patria
    Kiralık
  8. Villarreal C Yeni kulüp: Genoa
    Bonservissiz
  9. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,81
Son maç puanı6,731 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,81 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 6,6 7,0 7,4 6,6 7,6 6,2 6,5 7,4 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie C, Girone C Casertana 12 (12) 981 3 3 6,86
2026 Coppa Italia Serie C Casertana 1 (1) 100 0 0 6,10

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie C, Girone C 2026 · forvetler arasında yüzdelik (43 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 62 xG 45 Şut 29 xA 36 Kilit pas 20 Başarılı çalım 50 Kazanılan hava topu 83 Reyting 49

8 maç · 676 dk

Davide Castelli: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,40
62
xG / 90 dk 0,31
45
Şut / 90 dk 1,86
29
xA / 90 dk 0,03
36
Kilit pas / 90 dk 0,40
20
Başarılı çalım / 90 dk 0,67
50
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,26
83
Reyting 6,71
49

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?