OrcaScore
18

Forvet

Cecilio Waterman

Takip et Karşılaştır
Maç
26
2.138 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,25
Asist
1
Ortalama reyting
6,72
Yaş35
Doğum tarihi13 Nis 1991
Boy180 cm
Kilo74 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri240 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1122 / 21
Dakika1.882
Reyting6,73
Gol / Asist5 / 1
Şut (isabetli)58 (28)
Pas · isabet351 · %75
Kilit pas15
Top kapma / Pas arası7 / 1
Kazanılan ikili mücadele90 / 207
Başarılı çalım10
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist3,17 / 0,19
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat10
Gol dönüşüm oranı%9
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta3
Topla buluşma614
Top kaybı181
Top kaptırma19
Kazanılan hava topu62
Kazanılan yer ikilisi28
Uzaklaştırma20
Top kazanma29
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul15
Ofsayt14
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)137,20
En yüksek hız (km/sa)34,10
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 1
Maç / İlk 112 / 1
Dakika76
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet9 · %67
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,08 / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma18
Top kaybı5
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma1
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)7,90
En yüksek hız (km/sa)29,20

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum64
Teknik46
Taktik52
Savunma32
Yaratıcılık41

Karakteristikler

Zayıf yönler

142

Milli takım

  • Panama57 maç · 15 gol · ilk maç Ara 2010

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Colo-Colo – Universidad de Concepción 6–1 31' 6.6
26 Eki 2026 Universidad de Concepción – Deportes Limache 0–1 90' 6.1
10 Eki 2026 Cobresal – Universidad de Concepción 1–1 77' 6.9
3 Eki 2026 Universidad de Concepción – Huachipato 0–2 90' 6.6
7 Eyl 2026 Palestino – Universidad de Concepción 2–1 90' 7.3
3 Eyl 2026 Coquimbo Unido – Universidad de Concepción 1–0 90' 6.0
30 Ağu 2026 Universidad de Concepción – Universidad de Chile 2–1 90' 7.9
25 Ağu 2026 Everton de Viña del Mar – Universidad de Concepción 3–1 90' 6.5
15 Ağu 2026 Universidad de Concepción – Deportes La Serena 0–2 90' 6.4
9 Ağu 2026 Deportes Concepción – Universidad de Concepción 1–0 90' 6.0
1 Ağu 2026 Universidad de Concepción – Audax Italiano 0–1 90' 6.9
25 Tem 2026 Coquimbo Unido – Universidad de Concepción – – –
28 Haz 2026 Panama – England 0–2 – –
24 Haz 2026 Panama – Croatia 0–1 13' 6.6
18 Haz 2026 Ghana – Panama 1–0 63' 6.6

Kariyer ve transferler

10 kulüp · 14 kayıt
  1. Bonservissiz
  2. Alianza Lima Yeni kulüp: Coquimbo
    Bonservissiz
  3. Cobresal Yeni kulüp: Alianza Lima
    Bonservissiz
  4. Transfer Belirtilmemiş
  5. Kiralık dönüşü
  6. Kiralık
  7. Everton Yeni kulüp: U. de Concepción
    Kiralık dönüşü
  8. U. de Concepción Yeni kulüp: Everton
    Kiralık
  9. Bonservissiz
  10. Defensor Yeni kulüp: Plaza Colonia
    Bonservissiz
  11. Fénix Yeni kulüp: Defensor
    Transfer Belirtilmemiş
  12. Venados Yeni kulüp: Fénix
    Kiralık dönüşü
  13. Fénix Yeni kulüp: Venados
    Kiralık
  14. San Miguelito Yeni kulüp: Fénix
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)34
Ortalama puan6,78
Son maç puanı6,631 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,78 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,1 6,9 6,6 7,3 6,0 7,9 6,5 6,4 6,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga de Primera Universidad de Concepción 22 (21) 1.882 5 1 6,73
2026 Copa de la Liga Universidad de Concepción 2 (2) 180 0 0 6,75
2026 FIFA World Cup Panama 2 (1) 76 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga de Primera 2026 · forvetler arasında yüzdelik (18 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 64 xG 39 Şut 19 xA 47 Kilit pas 8 Başarılı çalım 25 Kazanılan hava topu 92 Reyting 58

5 maç · 450 dk

Cecilio Waterman: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,40
64
xG / 90 dk 0,00
39
Şut / 90 dk 1,60
19
xA / 90 dk 0,00
47
Kilit pas / 90 dk 0,60
8
Başarılı çalım / 90 dk 0,40
25
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,20
92
Reyting 6,86
58

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?