OrcaScore
97

Orta saha

Dadá Belmonte

  • CRB
  • Brazil
  • 29 yaş
  • 161 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
41
3.322 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,30
Asist
6
Ortalama reyting
7,27
Yaş29
Doğum tarihi7 Şub 1997
Boy161 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri325 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1133 / 33
Dakika2.798
Reyting7,33
Gol / Asist5 / 6
Şut (isabetli)100 (33)
Pas · isabet778 · %84
Kilit pas65
Top kapma / Pas arası50 / 17
Kazanılan ikili mücadele210 / 373
Başarılı çalım54
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist7,08 / 7,63
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat15
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%5
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top45
İsabetli orta38
Topla buluşma1.538
Top kaybı425
Top kaptırma43
Kazanılan hava topu11
Kazanılan yer ikilisi199
Uzaklaştırma6
Top kazanma122
Maruz kaldığı faul95
Yaptığı faul33
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)187,75
En yüksek hız (km/sa)35,79
Maç / İlk 113 / 1
Dakika139
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)7 (1)
Pas · isabet40 · %73
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele9 / 32
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 115 / 5
Dakika385
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum59
Teknik58
Taktik44
Savunma41
Yaratıcılık57

Karakteristikler

Güçlü yönler

7136

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
25 Eki 2026 CRB – Londrina 2–1 90' 6.7
18 Eki 2026 CRB – Botafogo-SP 0–1 90' 7.4
12 Eki 2026 Fortaleza – CRB 2–2 89' 6.8
8 Eki 2026 CRB – Atlético Goianiense 3–1 81' 8.0
3 Eki 2026 São Bernardo – CRB 3–1 89' 7.3
27 Eyl 2026 CRB – Cuiabá 3–0 81' 7.4
20 Eyl 2026 Ponte Preta – CRB 1–0 90' 6.9
16 Eyl 2026 CRB – Sport Recife 2–1 90' 7.8
10 Eyl 2026 Operário-PR – CRB 3–0 80' 7.4
5 Eyl 2026 CRB – América Mineiro 3–1 90' 7.5
31 Ağu 2026 CRB – Criciúma 2–1 84' 7.9
26 Ağu 2026 Juventude – CRB 2–1 90' 7.3
21 Ağu 2026 Athletic Club – CRB 0–2 90' 8.1
17 Ağu 2026 CRB – Grêmio Novorizontino 0–0 86' 7.4
12 Ağu 2026 Avaí – CRB 0–1 90' 7.3

Kariyer ve transferler

10 kulüp · 18 kayıt · toplam bonservis 300k €
  1. Ban Yeni kulüp: CRB
    Transfer
  2. América-MG Yeni kulüp: Ban
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Chornomorets Yeni kulüp: América-MG
    Kiralık dönüşü
  4. América-MG Yeni kulüp: Chornomorets
    Kiralık
  5. Água Santa Yeni kulüp: América-MG
    Transfer 300k €
  6. Goiás Yeni kulüp: Água Santa
    Kiralık dönüşü
  7. Água Santa Yeni kulüp: Goiás
    Kiralık
  8. Goiás Yeni kulüp: Água Santa
    Kiralık dönüşü
  9. Água Santa Yeni kulüp: Goiás
    Kiralık
  10. Náutico Yeni kulüp: Água Santa
    Kiralık dönüşü
  11. Água Santa Yeni kulüp: Náutico
    Kiralık
  12. Ponte Preta Yeni kulüp: Água Santa
    Kiralık dönüşü
  13. Água Santa Yeni kulüp: Ponte Preta
    Kiralık
  14. Santa Cruz-RN Yeni kulüp: Água Santa
    Transfer Belirtilmemiş
  15. Água Santa Yeni kulüp: Santa Cruz-RN
    Kiralık dönüşü
  16. Santa Cruz-RN Yeni kulüp: Água Santa
    Kiralık
  17. Transfer Belirtilmemiş
  18. Kiralık dönüşü

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)39
Ortalama puan7,27
Son maç puanı6,725 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,27 Mar 2026 Tem 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 7,4 6,8 8,0 7,3 7,4 6,9 7,8 7,4 7,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série B CRB 33 (33) 2.798 5 6 7,33
2026 Copa do Brasil CRB 5 (5) 385 0 – –
2026 Copa do Nordeste CRB 3 (1) 139 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (113 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 100 Kilit pas 96 Başarılı pas 24 Pas isabeti 52 İlerletici top taşıma 92 Başarılı çalım 88 Top kapma + pas arası 25 Reyting 99

9 maç · 784 dk

Dadá Belmonte: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,42
100
Kilit pas / 90 dk 3,44
96
Başarılı pas / 90 dk 23,0
24
Pas isabeti %83,7
52
İlerletici top taşıma / 90 dk 3,44
92
Başarılı çalım / 90 dk 1,61
88
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,84
25
Reyting 7,51
99

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?