OrcaScore
7

Orta saha

Marcus Epps

Takip et Karşılaştır
Maç
33
2.728 dk
Gol
8
G+A / 90 dk: 0,43
Asist
5
Ortalama reyting
7,25
Yaş31
Doğum tarihi6 Oca 1995
Boy183 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri165 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1131 / 31
Dakika2.622
Reyting7,28
Gol / Asist7 / 5
Şut (isabetli)65 (25)
Pas · isabet801 · %79
Kilit pas60
Top kapma / Pas arası24 / 18
Kazanılan ikili mücadele140 / 273
Başarılı çalım52
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist4,10 / 5,80
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat14
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%11
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen2
İsabetli uzun top22
İsabetli orta30
Topla buluşma1.385
Top kaybı409
Top kaptırma23
Kazanılan hava topu35
Kazanılan yer ikilisi105
Uzaklaştırma20
Top kazanma112
Maruz kaldığı faul29
Yaptığı faul15
Ofsayt6
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı5
Gol yemeden biten maç5
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)223,66
En yüksek hız (km/sa)35,81
Maç / İlk 112 / 2
Dakika106
Reyting6,80
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)3 (3)
Pas · isabet38 · %79
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 7
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma60
Top kaybı20
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum55
Teknik55
Taktik36
Savunma41
Yaratıcılık56

Karakteristikler

Güçlü yönler

117

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Lexington SC – Colorado Springs Switchbacks FC 5–6 120' 7.4
25 Eki 2026 Phoenix Rising FC – Lexington SC 3–3 78' 7.0
18 Eki 2026 Las Vegas Lights – Lexington SC 3–5 89' 7.9
10 Eki 2026 Lexington SC – FC Tulsa 0–0 90' 7.5
4 Eki 2026 Lexington SC – El Paso Locomotive FC 3–1 90' 8.3
27 Eyl 2026 Monterey Bay FC – Lexington SC 2–3 85' 7.6
20 Eyl 2026 Lexington SC – Orange County SC 6–0 72' 9.2
13 Eyl 2026 Oakland Roots SC – Lexington SC 1–4 90' 8.0
6 Eyl 2026 SC Jacksonville – Lexington SC 3–2 90' 8.5
30 Ağu 2026 Lexington SC – Colorado Springs Switchbacks FC 0–1 90' 7.2
27 Ağu 2026 New Mexico United – Lexington SC 2–1 90' 6.3
23 Ağu 2026 Lexington SC – Las Vegas Lights 2–0 89' 8.0
16 Ağu 2026 Sacramento Republic FC – Lexington SC 1–0 90' 6.4
9 Ağu 2026 Lexington SC – Phoenix Rising FC 1–0 90' 7.1
2 Ağu 2026 Lexington SC – Monterey Bay FC 3–2 90' 7.5

Kariyer ve transferler

13 kulüp · 21 kayıt
  1. Bonservissiz
  2. Bonservissiz
  3. Phoenix Rising Yeni kulüp: FC Tulsa
    Bonservissiz
  4. Bonservissiz
  5. Bonservissiz
  6. Bonservissiz
  7. Memphis 901 Yeni kulüp: NY Red Bulls
    Kiralık dönüşü
  8. NY Red Bulls Yeni kulüp: Memphis 901
    Kiralık
  9. Kiralık dönüşü
  10. Kiralık
  11. Philadelphia Yeni kulüp: NY Red Bulls
    Transfer
  12. Kiralık dönüşü
  13. Kiralık
  14. Kiralık dönüşü
  15. Kiralık
  16. Transfer
  17. Kiralık dönüşü
  18. Kiralık
  19. Kiralık dönüşü
  20. Kiralık
  21. Fire Academy Yeni kulüp: South Florida Bulls
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)37
Ortalama puan7,27
Son maç puanı7,41 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,27 Mar 2026 Tem 2026 Kas 2026 7,4

Son 10 maç

7,4 7,0 7,9 7,5 8,3 7,6 9,2 8,0 8,5 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 USL Championship Lexington SC 31 (31) 2.622 7 5 7,28
2026 US Open Cup Lexington SC 2 (2) 106 1 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

USL Championship 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (132 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 81 Kilit pas 100 Başarılı pas 47 Pas isabeti 54 İlerletici top taşıma 98 Başarılı çalım 97 Top kapma + pas arası 35 Reyting 100

8 maç · 696 dk

Marcus Epps: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,07
81
Kilit pas / 90 dk 4,01
100
Başarılı pas / 90 dk 27,7
47
Pas isabeti %82,3
54
İlerletici top taşıma / 90 dk 5,43
98
Başarılı çalım / 90 dk 1,94
97
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,42
35
Reyting 7,89
100

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?