OrcaScore
6

Orta saha

Carlo De Risio

  • Forlì
  • Italy
  • 35 yaş
  • 184 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
13
982 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,73
Yaş35
Doğum tarihi3 Haz 1991
Boy184 cm
Kilo83 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri135 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 11
Dakika898
Reyting6,74
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (0)
Pas · isabet453 · %84
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası21 / 11
Kazanılan ikili mücadele46 / 98
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,59 / 0,15
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top40
İsabetli orta0
Topla buluşma577
Top kaybı98
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi34
Uzaklaştırma18
Top kazanma71
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul11
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)84,03
En yüksek hız (km/sa)34,43
Maç / İlk 111 / 1
Dakika84
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet45 · %89
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele11 / 15
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma0
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum44
Teknik47
Taktik37
Savunma39
Yaratıcılık45

Karakteristikler

Güçlü yönler

25

Zayıf yönler

17

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Campobasso FC – Forlì 2–0 64' 6.8
25 Eki 2026 Forlì – Pianese 0–0 90' 7.1
17 Eki 2026 Guidonia Montecelio 1937 – Forlì 3–2 80' 6.4
11 Eki 2026 Forlì – US Livorno 1915 1–1 90' 6.8
3 Eki 2026 Vado – Forlì 1–0 66' 6.9
27 Eyl 2026 Ostiamare – Forlì 1–1 76' 7.0
19 Eyl 2026 Forlì – Torres 1–1 90' 6.1
16 Eyl 2026 Pineto – Forlì 1–1 24' 6.7
12 Eyl 2026 Forlì – Vis Pesaro 2–1 90' 8.0
5 Eyl 2026 Latina – Forlì 2–0 65' 6.0
1 Eyl 2026 Ravenna – Forlì 2–1 – –
29 Ağu 2026 Forlì – Pescara 6–3 90' 6.4
23 Ağu 2026 Sambenedettese – Forlì 2–2 73' 6.7
16 Ağu 2026 Juventus Next Gen U23 – Forlì 3–5 84' 6.6
26 Nis 2026 Forlì – Perugia 1–1 – –

Kariyer ve transferler

11 kulüp · 16 kayıt · toplam bonservis 50k €
  1. Monopoli Yeni kulüp: Forlì
    Bonservissiz
  2. Bari Yeni kulüp: Monopoli
    Bonservissiz
  3. Pescara Yeni kulüp: Bari
    Kiralık dönüşü
  4. Bari Yeni kulüp: Pescara
    Kiralık
  5. Catanzaro Yeni kulüp: Bari
    Bonservissiz
  6. Avellino Yeni kulüp: Catanzaro
    Bonservissiz
  7. Padova Yeni kulüp: Avellino
    Transfer 50k €
  8. Juve Stabia Yeni kulüp: Padova
    Bonservissiz
  9. Benevento Yeni kulüp: Juve Stabia
    Bonservissiz
  10. Martina Yeni kulüp: Benevento
    Kiralık dönüşü
  11. Benevento Yeni kulüp: Martina
    Kiralık
  12. Catanzaro Yeni kulüp: Benevento
    Kiralık dönüşü
  13. Benevento Yeni kulüp: Catanzaro
    Kiralık
  14. Celano Yeni kulüp: Benevento
    Kiralık dönüşü
  15. Benevento Yeni kulüp: Celano
    Kiralık
  16. Benevento U20 Yeni kulüp: Benevento
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)32
Ortalama puan6,71
Son maç puanı6,81 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,71 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 7,1 6,4 6,8 6,9 7,0 6,1 6,7 8,0 6,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie C, Girone B Forlì 12 (11) 898 0 0 6,74
2026 Coppa Italia Serie C Forlì 1 (1) 84 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie C, Girone B 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (119 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 12 Kilit pas 6 Başarılı pas 84 Pas isabeti 79 İlerletici top taşıma 61 Başarılı çalım 25 Top kapma + pas arası 81 Reyting 74

8 maç · 599 dk

Carlo De Risio: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
12
Kilit pas / 90 dk 0,15
6
Başarılı pas / 90 dk 37,3
84
Pas isabeti %83,2
79
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,15
61
Başarılı çalım / 90 dk 0,30
25
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,10
81
Reyting 6,95
74

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?