OrcaScore
4

Defans

Nico Benalcazar

Takip et Karşılaştır
Maç
28
2.448 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,15
Asist
1
Ortalama reyting
7,14
Yaş25
Doğum tarihi6 Haz 2001
Boy180 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri270 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1126 / 25
Dakika2.256
Reyting7,12
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)15 (4)
Pas · isabet1.125 · %86
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası47 / 21
Kazanılan ikili mücadele151 / 255
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,27 / 0,32
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top66
İsabetli orta2
Topla buluşma1.613
Top kaybı235
Top kaptırma9
Kazanılan hava topu51
Kazanılan yer ikilisi100
Uzaklaştırma97
Top kazanma104
Maruz kaldığı faul45
Yaptığı faul38
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç6
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)110,93
En yüksek hız (km/sa)35,72
Maç / İlk 112 / 2
Dakika192
Reyting7,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet170 · %86
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası5 / 1
Kazanılan ikili mücadele17 / 26
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top18
İsabetli orta1
Topla buluşma209
Top kaybı33
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma3
Top kazanma17
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum40
Teknik47
Taktik49
Savunma59
Yaratıcılık42

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
25 Eki 2026 San Antonio FC – Orange County SC 2–1 84' 6.7
18 Eki 2026 Orange County SC – Phoenix Rising FC 1–3 90' 6.3
11 Eki 2026 El Paso Locomotive FC – Orange County SC 2–1 90' 7.1
4 Eki 2026 Orange County SC – Monterey Bay FC 1–2 45' 6.6
6 Eyl 2026 Orange County SC – Sacramento Republic FC 1–1 90' 6.9
30 Ağu 2026 Oakland Roots SC – Orange County SC 1–1 90' 7.7
23 Ağu 2026 Orange County SC – FC Tulsa 1–5 90' 6.3
16 Ağu 2026 Orange County SC – Louisville City FC 2–3 90' 6.4
9 Ağu 2026 Orange County SC – FC Tampa Bay Rowdies 0–3 90' 6.0
2 Ağu 2026 Orange County SC – El Paso Locomotive FC 2–0 90' 8.1
26 Tem 2026 Monterey Bay FC – Orange County SC 1–2 90' 7.3
12 Tem 2026 Orange County SC – Colorado Springs Switchbacks FC 0–3 21' 6.6
9 Tem 2026 Hartford Athletic – Orange County SC 2–2 90' 7.3
5 Tem 2026 Rhode Island Union – Orange County SC 1–1 90' 6.7
25 Haz 2026 Miami FC – Orange County SC 2–4 90' 7.7

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 8 kayıt
  1. Bonservissiz
  2. NY City Yeni kulüp: FC Cincinnati 2
    Bonservissiz
  3. NYC FC II Yeni kulüp: NY City
    Kiralık dönüşü
  4. NY City Yeni kulüp: NYC FC II
    Kiralık
  5. Demon Deacons Yeni kulüp: NY City
    Bonservissiz
  6. Manhattan Yeni kulüp: Demon Deacons
    Kiralık dönüşü
  7. Demon Deacons Yeni kulüp: Manhattan
    Kiralık
  8. NYC FC II Yeni kulüp: Demon Deacons
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 8 Kas 2026
Maç (12 ay)31
Ortalama puan7,09
Son maç puanı6,725 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,09 Mar 2026 Haz 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 6,3 7,1 6,6 6,9 7,7 6,3 6,4 6,0 8,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 USL Championship Orange County SC 26 (25) 2.256 3 1 7,12
2026 US Open Cup Orange County SC 2 (2) 192 0 0 7,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

USL Championship 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (132 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 20 Kilit pas 10 Başarılı pas 78 Pas isabeti 77 İlerletici top taşıma 60 Başarılı çalım 9 Top kapma + pas arası 94 Reyting 59

4 maç · 315 dk

Nico Benalcazar: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
20
Kilit pas / 90 dk 0,29
10
Başarılı pas / 90 dk 38,6
78
Pas isabeti %86,5
77
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,43
60
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
9
Top kapma + pas arası / 90 dk 4,00
94
Reyting 6,88
59

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?