OrcaScore
19

Forvet

Anthony Elanga

Takip et Karşılaştır
Maç
11
559 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,64
Asist
0
Ortalama reyting
7,06
Yaş24
Doğum tarihi27 Nis 2002
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri34 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Knock Injury · Oynamıyor 14 Eyl 2026 itibarıyla · Bitti: 22 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 114 / 3
Dakika248
Reyting7,23
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)4 (3)
Pas · isabet54 · %65
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası5 / 0
Kazanılan ikili mücadele14 / 27
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,42 / 0,35
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma94
Top kaybı34
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma2
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)28,47
En yüksek hız (km/sa)35,23
Maç / İlk 113 / 0
Dakika95
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (3)
Pas · isabet31 · %87
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 2
Kazanılan ikili mücadele3 / 10
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,39 / 0,06
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma64
Top kaybı20
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma2
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 114 / 2
Dakika216
Reyting7,30
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)3 (3)
Pas · isabet70 · %81
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 2
Kazanılan ikili mücadele10 / 17
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,38 / 0,11
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%67
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma117
Top kaybı38
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma0
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul0
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)22,80
En yüksek hız (km/sa)35,46

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum69
Teknik53
Taktik34
Savunma25
Yaratıcılık60

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • Sweden34 maç · 8 gol · ilk maç Mar 2022

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Newcastle United – Everton 0–1 76' 5.9
29 Eki 2026 Everton – Newcastle United 3–1 45' 6.2
25 Eki 2026 Crystal Palace – Newcastle United 0–2 13' 6.7
8 Eyl 2026 Millwall – Newcastle United 0–1 24' 6.5
5 Eyl 2026 Newcastle United – Bournemouth 2–2 77' 6.7
29 Ağu 2026 Tottenham – Newcastle United 0–2 82' 7.8
26 Ağu 2026 Newcastle United – West Bromwich Albion 3–2 26' 6.8
23 Ağu 2026 Newcastle United – Liverpool FC 2–2 76' 7.7
15 Ağu 2026 Newcastle United – Leverkusen 1–2 90' 7.0
12 Ağu 2026 Everton – Newcastle United 3–1 45' 6.6
8 Ağu 2026 Valencia – Newcastle United 1–2 39' 6.5
29 Tem 2026 Bristol City – Newcastle United 4–1 74' 6.6
1 Tem 2026 France – Sweden 3–0 90' 6.4
26 Haz 2026 Japan – Sweden 1–1 90' 7.7
20 Haz 2026 Netherlands – Sweden 5–1 35' 7.8

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 84.3M €
  1. Forest Yeni kulüp: Newcastle
    Transfer 61.4M €
  2. Man Utd Yeni kulüp: Forest
    Transfer 22.9M €
  3. Man Utd U21 Yeni kulüp: Man Utd
    Transfer
  4. Malmö FF Jgd. Yeni kulüp: Bilinmeyen kulüp
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)47
Ortalama puan6,75
Son maç puanı5,92 Kas 2026
Kaçırılan maç11
5 6 7 8 9 6,75 Ara 2025 Mar 2026 Kas 2026 5,9

Son 10 maç

5,9 6,2 6,7 6,5 6,7 7,8 6,8 7,7 7,0 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Premier League Newcastle United 5 (4) 324 2 0 6,96
2026 FIFA World Cup Sweden 4 (2) 216 2 0 7,30
2026 EFL Cup Newcastle United 3 (0) 95 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Champions League 2025 · forvetler arasında yüzdelik (96 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 54 xG 43 Şut 28 xA 75 Kilit pas 73 Başarılı çalım 58 Kazanılan hava topu 25 Reyting 44

10 maç · 481 dk

Anthony Elanga: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,37
54
xG / 90 dk 0,31
43
Şut / 90 dk 2,06
28
xA / 90 dk 0,21
75
Kilit pas / 90 dk 1,68
73
Başarılı çalım / 90 dk 1,12
58
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,37
25
Reyting 6,77
44

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?