OrcaScore
29

Forvet

Bradley Barcola

  • Liverpool FC
  • France
  • 24 yaş
  • 182 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
13
739 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,24
Asist
2
Ortalama reyting
6,74
Yaş24
Doğum tarihi2 Eyl 2002
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri97 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2031

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 6
Dakika515
Reyting6,73
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)9 (1)
Pas · isabet149 · %78
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası10 / 4
Kazanılan ikili mücadele29 / 67
Başarılı çalım12
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,98 / 0,85
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma260
Top kaybı71
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi26
Uzaklaştırma4
Top kazanma24
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul7
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)58,36
En yüksek hız (km/sa)35,93
Maç / İlk 114 / 2
Dakika175
Reyting6,65
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (2)
Pas · isabet68 · %90
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele9 / 21
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,22 / 0,19
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma105
Top kaybı24
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma1
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,97
En yüksek hız (km/sa)35,17
Maç / İlk 112 / 0
Dakika49
Reyting6,95
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet17 · %82
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,95 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma25
Top kaybı4
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum69
Teknik62
Taktik61
Savunma37
Yaratıcılık68

Karakteristikler

Güçlü yönler

26625

Milli takım

  • France32 maç · 6 gol · ilk maç Haz 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
12 Kas 2026 Italy – France – – –
8 Kas 2026 Crystal Palace – Liverpool FC – – –
1 Kas 2026 Liverpool FC – Arsenal 0–1 90' 6.4
28 Eki 2026 Liverpool FC – Chelsea 7–6 31' 7.4
25 Eki 2026 Liverpool FC – Brighton & Hove Albion 2–0 77' 7.8
20 Eki 2026 Liverpool FC – Villarreal 4–3 16' 6.7
17 Eki 2026 Brentford – Liverpool FC 1–2 90' 6.7
14 Eki 2026 LASK – Liverpool FC 3–6 73' 10.0
11 Eki 2026 Liverpool FC – Manchester City 0–3 88' 6.5
5 Eki 2026 France – Belgium 4–1 72' 6.7
2 Eki 2026 France – Italy 1–1 14' 6.7
28 Eyl 2026 Belgium – France 0–1 77' 6.7
25 Eyl 2026 Türkiye – France 0–1 12' 6.5
20 Eyl 2026 Bournemouth – Liverpool FC 0–1 72' 6.4
15 Eyl 2026 Liverpool FC – Tottenham Hotspur 3–1 18' 6.5

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 170M €
  1. PSG Yeni kulüp: Liverpool
    Transfer 125M €
  2. Lyon Yeni kulüp: PSG
    Transfer 45M €
  3. Lyon 2 Yeni kulüp: Lyon
    Transfer
  4. Lyon U19 Yeni kulüp: Lyon 2
    Transfer
  5. Lyon U19 Yeni kulüp: Lyon 2
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)57
Ortalama puan6,99
Son maç puanı6,41 Kas 2026
Kaçırılan maç51 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 6,99 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 7,4 7,8 6,7 6,7 10,0 6,5 6,7 6,7 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Premier League Liverpool FC 7 (6) 515 0 2 6,73
2026 UEFA Nations League France 4 (2) 175 0 0 6,65
2026 UEFA Champions League Liverpool FC 3 (2) 149 3 0 7,77
2026 EFL Cup Liverpool FC 2 (0) 49 0 0 6,95

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Champions League 2025 · forvetler arasında yüzdelik (96 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 27 xG 53 Şut 36 xA 64 Kilit pas 89 Başarılı çalım 70 Kazanılan hava topu 21 Reyting 49

16 maç · 989 dk

Bradley Barcola: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,18
27
xG / 90 dk 0,37
53
Şut / 90 dk 2,28
36
xA / 90 dk 0,17
64
Kilit pas / 90 dk 2,28
89
Başarılı çalım / 90 dk 1,64
70
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,27
21
Reyting 6,80
49

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?