OrcaScore
23

Orta saha

Anthony Aromatario

  • Forge FC
  • Canada
  • 23 yaş
  • 175 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
33
2.624 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,10
Asist
2
Ortalama reyting
6,96
Yaş23
Doğum tarihi1 Oca 2003
Boy175 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri145 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1125 / 23
Dakika2.010
Reyting7,02
Gol / Asist1 / 2
Şut (isabetli)10 (1)
Pas · isabet1.002 · %85
Kilit pas14
Top kapma / Pas arası74 / 61
Kazanılan ikili mücadele169 / 296
Başarılı çalım13
Sarı kart / Kırmızı kart10 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,34 / 1,08
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%10
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top46
İsabetli orta1
Topla buluşma1.383
Top kaybı214
Top kaptırma21
Kazanılan hava topu20
Kazanılan yer ikilisi149
Uzaklaştırma23
Top kazanma130
Maruz kaldığı faul62
Yaptığı faul63
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı3
Gol yemeden biten maç9
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)181,98
En yüksek hız (km/sa)33,74
Maç / İlk 116 / 6
Dakika495
Reyting6,68
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet222 · %87
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası12 / 10
Kazanılan ikili mücadele31 / 68
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta1
Topla buluşma312
Top kaybı52
Top kaptırma10
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi25
Uzaklaştırma9
Top kazanma30
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul14
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 1
Dakika119
Reyting7,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet46 · %74
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele12 / 15
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma70
Top kaybı17
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma1
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)14,65
En yüksek hız (km/sa)33,69

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum46
Teknik49
Taktik52
Savunma60
Yaratıcılık45

Karakteristikler

Güçlü yönler

25269

Zayıf yönler

18

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Atlético Ottawa – Forge FC 2–2 78' 7.8
25 Eki 2026 Pacific FC – Forge FC 1–1 59' 6.7
22 Eki 2026 CF Montréal – Forge FC 3–5 70' 6.9
17 Eki 2026 Atlético Ottawa – Forge FC 1–2 77' 7.7
12 Eki 2026 Forge FC – Inter Toronto 5–0 83' 6.6
8 Eki 2026 Forge FC – Pacific FC 3–0 90' 7.5
3 Eki 2026 Forge FC – Halifax Wanderers FC 3–3 90' 6.7
27 Eyl 2026 Vancouver FC – Forge FC 1–1 90' 8.3
20 Eyl 2026 Cavalry FC – Forge FC 1–1 – –
16 Eyl 2026 Forge FC – FC Supra Du Quebec 1–0 75' 6.8
13 Eyl 2026 Forge FC – Atlético Ottawa 3–0 90' 7.3
6 Eyl 2026 Forge FC – Inter Toronto 1–1 90' 6.8
2 Eyl 2026 FC Supra Du Quebec – Forge FC 1–1 90' 6.1
29 Ağu 2026 FC Supra Du Quebec – Forge FC 1–0 41' 6.9
20 Ağu 2026 Forge FC – FC Supra Du Quebec 3–2 26' 6.7

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 5 kayıt
  1. Woodbridge Yeni kulüp: Forge
    Bonservissiz
  2. TFA Dubai Yeni kulüp: Woodbridge Str.
    Bonservissiz
  3. TFA Dubai Yeni kulüp: Woodbridge
    Transfer
  4. Tre Fiori Yeni kulüp: TFA Dubai
    Bonservissiz
  5. Viterbese U20 Yeni kulüp: Tre Fiori
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)33
Ortalama puan6,97
Son maç puanı7,81 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,97 Şub 2026 Tem 2026 Kas 2026 7,8

Son 10 maç

7,8 6,7 6,9 7,7 6,6 7,5 6,7 8,3 6,8 7,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Canadian Premier League Forge FC 25 (23) 2.010 1 2 7,02
2026 Canadian Championship Forge FC 6 (6) 495 0 0 6,68
2026 CONCACAF Champions Cup Forge FC 2 (1) 119 0 0 7,10

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Canadian Premier League 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (46 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 75 Kilit pas 5 Başarılı pas 69 Pas isabeti 55 İlerletici top taşıma 27 Başarılı çalım 40 Top kapma + pas arası 97 Reyting 79

6 maç · 427 dk

Anthony Aromatario: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,05
75
Kilit pas / 90 dk 0,21
5
Başarılı pas / 90 dk 42,6
69
Pas isabeti %86,0
55
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,84
27
Başarılı çalım / 90 dk 0,63
40
Top kapma + pas arası / 90 dk 6,11
97
Reyting 7,12
79

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?