OrcaScore
62

Orta saha

Arthur Avom Ebong

  • Lorient
  • Cameroon
  • 21 yaş
  • 173 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
7
494 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
7,24
Yaş21
Doğum tarihi15 Ara 2004
Boy173 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri19,4 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting7,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet115 · %84
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası5 / 1
Kazanılan ikili mücadele7 / 8
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Maç / İlk 115 / 3
Dakika314
Reyting7,18
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet259 · %88
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası10 / 9
Kazanılan ikili mücadele16 / 26
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum53
Teknik50
Taktik62
Savunma58
Yaratıcılık60

Milli takım

  • Cameroon17 maç · 1 gol · ilk maç Oca 2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Lorient – Stade Brestois 0–2 90' 7.8
25 Eki 2026 Angers – Lorient 0–0 90' 7.5
18 Eki 2026 Lorient – AS Monaco 1–0 90' 7.3
10 Eki 2026 Lorient – Paris FC 1–0 12' 6.9
3 Eki 2026 Côte d'Ivoire – Cameroon 0–1 – –
29 Eyl 2026 Congo Republic – Cameroon 1–1 90' 7.5
24 Eyl 2026 Cameroon – Comoros 3–1 90' 7.3
19 Eyl 2026 Le Mans – Lorient 2–1 90' 6.9
12 Eyl 2026 Lorient – Toulouse 2–2 21' 7.1
5 Eyl 2026 RC Lens – Lorient 0–1 23' 6.6
29 Ağu 2026 Lorient – Troyes 1–2 90' 7.7
22 Ağu 2026 OGC Nice – Lorient 0–0 90' 7.6
15 Ağu 2026 SV 07 Elversberg – Lorient 4–1 – –
8 Ağu 2026 Angers – Lorient 2–1 – –
18 Tem 2026 Lorient – Nantes 1–0 – –

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt
  1. FC Lorient B Yeni kulüp: Lorient
    Transfer
  2. Transfer Belirtilmemiş
  3. Bilinmeyen kulüp Yeni kulüp: Fauve Azur Elite FC
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)36
Ortalama puan7,05
Son maç puanı7,92 Kas 2026
Kaçırılan maç11 sakatlık kaydı
6 7 8 9 7,05 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 7,9

Son 10 maç

7,9 7,5 7,3 6,9 7,5 7,3 6,9 7,1 6,6 7,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Ligue 1 Lorient 9 (6) 596 0 0 7,27
2026 Africa Cup of Nations Qual. Cameroon 2 (2) 180 0 0 7,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Ligue 1 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (64 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 76 Kilit pas 26 Başarılı pas 91 Pas isabeti 65 İlerletici top taşıma 23 Başarılı çalım 19 Top kapma + pas arası 96 Reyting 76

5 maç · 314 dk

Arthur Avom Ebong: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,22
76
Kilit pas / 90 dk 0,86
26
Başarılı pas / 90 dk 65,1
91
Pas isabeti %87,6
65
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,57
23
Başarılı çalım / 90 dk 0,29
19
Top kapma + pas arası / 90 dk 5,45
96
Reyting 7,18
76

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?