OrcaScore
23

Verdediger

Žan Kolmanič

  • Austin FC
  • Slovenia
  • 26 jaar
  • 177 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Geblesseerd — red_card_suspension · Terug: 8 nov 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
21
705 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,26
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,72
Leeftijd26
Geboortedatum3 mrt 2000
Lengte177 cm
Gewicht69 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€740K
Contract tot31 dec 2026

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Schorsing red_card_suspension · Ontbreekt Terug: 8 nov 2026
  • Blessure Hamstring Injury · Ontbreekt Beëindigd: 12 okt 2026
  • Blessure Hamstring Injury · Afwezig Sinds 10 okt 2026 · Beëindigd: 29 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen19 / 5
Minuten678
Rating6,71
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid410 · 87%
Kansen gecreëerd16
Tackles / Onderscheppingen7 / 6
Gewonnen duels17 / 28
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,15 / 1,59
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes17
Nauwkeurige voorzetten16
Balcontacten570
Balverlies94
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels17
Clearances29
Balveroveringen32
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt5
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)74,34
Topsnelheid (km/u)34,36
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten15
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid15 · 93%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 1
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,13
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten16
Balverlies1
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen0
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten12
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid14 · 93%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten16
Balverlies3
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances0
Balveroveringen0
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval41
Techniek52
Tactiek40
Verdediging59
Creativiteit46

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 LA Galaxy – Austin FC 4–1 32' 6.8
29 okt 2026 Austin FC – Real Salt Lake 1–2 14' 7.2
27 sep 2026 Austin FC – San Diego FC 3–3 36' 6.4
20 sep 2026 FC Dallas – Austin FC 0–0 90' 7.2
14 sep 2026 Vancouver Whitecaps – Austin FC 1–2 25' 6.7
10 sep 2026 Austin FC – Colorado Rapids 1–1 32' 7.6
6 sep 2026 Austin FC – San Jose Earthquakes 1–1 29' 7.0
30 aug 2026 Portland Timbers – Austin FC 1–2 27' 6.5
27 aug 2026 CD Toluca – Austin FC 2–0 – –
23 aug 2026 Austin FC – Philadelphia Union 1–1 13' 6.7
20 aug 2026 Seattle Sounders FC – Austin FC 1–2 79' 7.5
17 aug 2026 Austin FC – FC Dallas 1–2 27' 6.5
14 aug 2026 Club América – Austin FC 6–7 – –
10 aug 2026 Austin FC – Club Puebla 3–0 – –
7 aug 2026 Austin FC – Club Tijuana 2–0 15' 7.0

Carrière en transfers

3 clubs · 4 transfers · totale transfersom 1.6M €
  1. Maribor Naar: Austin
    Transfer 1.6M €
  2. Austin Naar: Maribor
    Terug van verhuur
  3. Maribor Naar: Austin
    Verhuur
  4. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)21
Gemiddelde rating6,71
Rating laatste wedstrijd6,81 nov 2026
Gemiste wedstrijden41 blessure geregistreerd
5 6 7 8 6,71 nov 2025 aug 2026 nov 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 7,2 6,4 7,2 6,7 7,6 7,0 6,5 6,7 7,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Austin FC 19 (5) 678 0 2 6,71
2026 Leagues Cup Austin FC 1 (0) 15 0 0 7,00
2026 US Open Cup Austin FC 1 (0) 12 0 0 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder verdedigers (139 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 23 Onderscheppingen 21 Clearances 37 Gewonnen luchtduels 2 Gewonnen duels Passnauwkeurigheid 37 Progressieve balvoeringen 87 Rating 69

8 wedstrijden · 331 min

Žan Kolmanič: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,09
23
Onderscheppingen / 90 min 0,82
21
Clearances / 90 min 2,72
37
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,00
2
Gewonnen duels –
–
Passnauwkeurigheid 86,7%
37
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,63
87
Rating 6,95
69

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?