OrcaScore
16

Verdediger

Abner Vinícius

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
1.043 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,70
Leeftijd26
Geboortedatum27 mei 2000
Lengte181 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€9,2M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 7
Minuten631
Rating6,66
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (0)
Passes · nauwkeurigheid362 · 85%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels8 / 34
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,53 / 0,77
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten8
Balcontacten488
Balverlies81
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels6
Clearances13
Balveroveringen30
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt9
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)63,58
Topsnelheid (km/u)36,08
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid46 · 85%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels3 / 7
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,08 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten71
Balverlies15
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances4
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)10,50
Topsnelheid (km/u)29,32
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten322
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid122 · 88%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen11 / 1
Gewonnen duels16 / 33
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten194
Balverlies34
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels14
Clearances3
Balveroveringen13
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval49
Techniek52
Tactiek51
Verdediging59
Creativiteit59

Nationaal elftal

  • Brazil4 caps · 0 goals · debuut okt 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 Real Sociedad – Lyon – – –
1 nov 2026 Lyon – Angers 2–0 90' 6.6
26 okt 2026 Paris Saint-Germain – Lyon 2–0 90' 6.1
22 okt 2026 TSG Hoffenheim – Lyon 3–0 – –
18 okt 2026 Lyon – OGC Nice 2–1 81' 6.7
15 okt 2026 Lyon – Crystal Palace 3–2 90' 7.0
9 okt 2026 RC Lens – Lyon 2–1 90' 6.2
19 sep 2026 Lyon – Stade Rennais 4–0 90' 7.6
12 sep 2026 Paris FC – Lyon 0–0 90' 6.6
4 sep 2026 Lyon – AJ Auxerre 3–1 90' 6.6
29 aug 2026 Lyon – Le Havre 1–1 10' 6.9
26 aug 2026 Lyon – Fenerbahçe 1–2 86' 6.2
18 aug 2026 Fenerbahçe – Lyon 1–1 90' 6.5
11 aug 2026 Lyon – AC Sparta Praha 3–0 85' 7.7
4 aug 2026 AC Sparta Praha – Lyon 2–1 90' 7.2

Carrière en transfers

5 clubs · 4 transfers · totale transfersom 17.4M €
  1. Transfer 8M €
  2. Transfer 7M €
  3. Transfer 2.4M €
  4. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating6,89
Rating laatste wedstrijd6,61 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,89 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,1 6,7 7,0 6,2 7,6 6,6 6,6 6,9 6,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Ligue 1 Lyon 8 (7) 631 0 0 6,66
2026 World Cup Qual. CONMEBOL Brazil 4 (4) 322 0 0 6,70
2026 UEFA Europa League Lyon 1 (1) 90 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Ligue 1 2026 · percentiel onder verdedigers (58 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 1 Onderscheppingen 6 Clearances 10 Gewonnen luchtduels 3 Gewonnen duels Passnauwkeurigheid 23 Progressieve balvoeringen 78 Rating 54

4 wedstrijden · 280 min

Abner Vinícius: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,00
1
Onderscheppingen / 90 min 0,32
6
Clearances / 90 min 1,61
10
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,00
3
Gewonnen duels –
–
Passnauwkeurigheid 84,0%
23
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,61
78
Rating 6,93
54

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?