OrcaScore
10

Aanvaller

William Mendieta

  • Rubio Ñu
  • Paraguay
  • 37 jaar
  • 174 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
29
1.729 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,47
Assists
5
Gemiddelde beoordeling
6,79
Leeftijd37
Geboortedatum9 jan 1989
Lengte174 cm
Gewicht67 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€52K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 8
Minuten729
Rating6,75
Doelpunten / Assists2 / 3
Schoten (op doel)20 (6)
Passes · nauwkeurigheid294 · 74%
Kansen gecreëerd20
Tackles / Onderscheppingen6 / 2
Gewonnen duels29 / 67
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 1
Expected goals \/ assists2,13 / 0,82
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage10%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten8
Balcontacten424
Balverlies134
Bal afgepakt12
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels25
Clearances2
Balveroveringen43
Fouten ondervonden16
Fouten gemaakt2
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen16 / 13
Minuten1.000
Rating6,83
Doelpunten / Assists2 / 2
Schoten (op doel)21 (7)
Passes · nauwkeurigheid307 · 76%
Kansen gecreëerd24
Tackles / Onderscheppingen6 / 5
Gewonnen duels62 / 129
Succesvolle dribbels14
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 1
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist5
Afrondingspercentage10%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten488
Balverlies142
Bal afgepakt17
Gewonnen luchtduels14
Gewonnen grondduels48
Clearances3
Balveroveringen52
Fouten ondervonden28
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)79,08
Topsnelheid (km/u)32,96

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval58
Techniek51
Tactiek38
Verdediging32
Creativiteit51

Kenmerken

Sterke punten

726

Nationaal elftal

  • Paraguay2 caps · 0 goals · debuut apr 2012

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Sportivo Trinidense – Rubio Ñu 2–4 12' 6.6
23 okt 2026 Rubio Ñu – Guaraní 0–2 56' 6.5
17 okt 2026 Recoleta FC – Rubio Ñu 1–0 – –
11 okt 2026 Rubio Ñu – Olimpia 0–0 – –
26 sep 2026 Rubio Ñu – CS 2 de Mayo 2–2 26' 6.6
20 sep 2026 Cerro Porteño – Rubio Ñu 1–0 75' 6.6
14 sep 2026 Rubio Ñu – Nacional Asunción 0–1 84' 6.8
6 sep 2026 Libertad – Rubio Ñu 4–2 45' 6.8
1 sep 2026 Rubio Ñu – Sportivo San Lorenzo 3–1 72' 7.3
28 aug 2026 Sportivo Luqueño – Rubio Ñu 2–1 – –
22 aug 2026 Rubio Ñu – Sportivo Trinidense 0–0 79' 6.2
15 aug 2026 Guaraní – Rubio Ñu 2–3 64' 7.3
8 aug 2026 Rubio Ñu – Recoleta FC 1–3 57' 6.9
2 aug 2026 Olimpia – Rubio Ñu 5–0 75' 6.2
28 jul 2026 Rubio Ñu – Sportivo Ameliano 1–1 61' 7.3

Carrière en transfers

8 clubs · 14 transfers · totale transfersom 4.4M €
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Transfer 1.7M €
  6. Transfer 1.5M €
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Transfer 1.2M €
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating6,78
Rating laatste wedstrijd6,631 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,78 dec 2025 apr 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,5 6,6 6,6 6,8 6,8 7,3 6,2 7,3 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera División, Apertura Rubio Ñu 16 (13) 1.000 2 2 6,83
2026 Primera División Rubio Ñu 13 (8) 729 2 3 6,75

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera División 2026 · percentiel onder aanvallers (15 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 57 xG 57 Schoten 63 xA 83 Sleutelpasses 90 Succesvolle dribbels 57 Gewonnen luchtduels 10 Rating 70

6 wedstrijden · 381 min

William Mendieta: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,24
57
xG / 90 min 0,03
57
Schoten / 90 min 2,36
63
xA / 90 min 0,08
83
Sleutelpasses / 90 min 2,13
90
Succesvolle dribbels / 90 min 0,71
57
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,47
10
Rating 6,72
70

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?