OrcaScore
77

Aanvaller

Jean Dias

  • Cuiabá
  • Brazil
  • 36 jaar
  • 170 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
35
2.040 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,22
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,87
Leeftijd36
Geboortedatum22 okt 1990
Lengte170 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€72K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen21 / 19
Minuten1.374
Rating6,89
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)31 (10)
Passes · nauwkeurigheid334 · 79%
Kansen gecreëerd32
Tackles / Onderscheppingen5 / 3
Gewonnen duels70 / 151
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists4,45 / 2,19
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd6
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage10%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes19
Nauwkeurige voorzetten25
Balcontacten648
Balverlies226
Bal afgepakt15
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels63
Clearances0
Balveroveringen52
Fouten ondervonden54
Fouten gemaakt22
Buitenspel6
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week3
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)116,71
Topsnelheid (km/u)33,23
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten88
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 4
Minuten578
Rating6,83
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid238 · 79%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels54 / 109
Succesvolle dribbels18
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten20
Gewonnen luchtduels3
Clearances2
Balveroveringen22
Fouten ondervonden18
Fouten gemaakt3
Buitenspel2
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval57
Techniek55
Tactiek39
Verdediging39
Creativiteit49

Kenmerken

Zwakke punten

16

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Cuiabá – São Bernardo 1–2 70' 6.6
27 okt 2026 América-MG – Cuiabá 1–0 30' 7.2
21 okt 2026 Londrina – Cuiabá 1–0 65' 7.3
12 okt 2026 Cuiabá – Avaí 0–1 74' 6.0
8 okt 2026 Vila Nova FC – Cuiabá 0–0 76' 6.7
3 okt 2026 Cuiabá – Ponte Preta 2–0 60' 7.0
27 sep 2026 CRB – Cuiabá 3–0 45' 6.5
22 sep 2026 Cuiabá – Náutico 3–0 61' 7.5
14 sep 2026 Grêmio Novorizontino – Cuiabá 1–1 69' 5.8
9 sep 2026 Cuiabá – Athletic 3–0 70' 8.3
5 sep 2026 Criciúma – Cuiabá 2–0 62' 6.5
30 aug 2026 Botafogo-SP – Cuiabá 1–2 77' 6.5
23 aug 2026 Cuiabá – Goiás 1–1 82' 6.7
20 aug 2026 Cuiabá – Operário-PR 1–0 61' 6.5
15 aug 2026 Ceará – Cuiabá 1–3 80' 8.0

Carrière en transfers

18 clubs · 23 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Gratis transfer
  10. Gratis transfer
  11. Gratis transfer
  12. Gratis transfer
  13. Gratis transfer
  14. Gratis transfer
  15. Terug van verhuur
  16. Verhuur
  17. Gratis transfer
  18. Gratis transfer
  19. Gratis transfer
  20. Gratis transfer
  21. Gratis transfer
  22. Terug van verhuur
  23. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,86
Rating laatste wedstrijd6,62 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
4 5 6 7 8 9 6,86 jan 2026 jul 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 7,2 7,3 6,0 6,7 7,0 6,5 7,5 5,8 8,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B Cuiabá 21 (19) 1.374 3 1 6,89
2026 Goiano Atlético Goianiense 12 (4) 578 0 1 6,83
2026 Copa do Brasil Atlético Goianiense 2 (0) 88 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2026 · percentiel onder aanvallers (39 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 40 xG 53 Schoten 53 xA 89 Sleutelpasses 96 Succesvolle dribbels 40 Gewonnen luchtduels 17 Rating 63

9 wedstrijden · 587 min

Jean Dias: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,15
40
xG / 90 min 0,27
53
Schoten / 90 min 2,45
53
xA / 90 min 0,22
89
Sleutelpasses / 90 min 2,61
96
Succesvolle dribbels / 90 min 0,46
40
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,46
17
Rating 6,81
63

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?