OrcaScore
19

Middenvelder

Thelo Aasgaard

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
8
301 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,30
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,80
Leeftijd24
Geboortedatum2 mei 2002
Lengte188 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,5M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 2
Minuten223
Rating6,98
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)9 (2)
Passes · nauwkeurigheid142 · 88%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen4 / 3
Gewonnen duels13 / 28
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,53 / 0,27
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage11%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten191
Balverlies30
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels9
Clearances3
Balveroveringen13
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)29,80
Topsnelheid (km/u)32,11
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 0
Minuten78
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid19 · 79%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels1 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,07 / 0,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten32
Balverlies9
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels0
Clearances2
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)9,90
Topsnelheid (km/u)33,00

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval57
Techniek60
Tactiek46
Verdediging43
Creativiteit55

Kenmerken

Sterke punten

3

Nationaal elftal

  • Norway12 caps · 6 goals · debuut mrt 2025

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 RSC Anderlecht – KVC Westerlo 4–1 90' 7.6
25 okt 2026 KAA Gent – RSC Anderlecht 4–0 90' 7.3
22 okt 2026 Jagiellonia Białystok – RSC Anderlecht 0–3 90' 6.9
18 okt 2026 K. Beerschot V.A. – RSC Anderlecht 2–1 90' 6.6
15 okt 2026 GNK Dinamo Zagreb – RSC Anderlecht 1–0 90' 7.0
10 okt 2026 Cercle Brugge – RSC Anderlecht 1–2 12' 6.5
4 okt 2026 Portugal – Norway 2–1 9' 6.5
1 okt 2026 Wales – Norway 2–1 45' 6.3
27 sep 2026 Norway – Portugal 1–2 – –
24 sep 2026 Norway – Denmark 3–2 24' 6.7
19 sep 2026 RSC Anderlecht – SV Zulte Waregem 3–0 13' 6.9
16 sep 2026 RSC Anderlecht – Olympique Lyonnais 1–2 74' 6.5
11 sep 2026 KV Mechelen – RSC Anderlecht 0–1 18' 6.6
30 aug 2026 Aberdeen – Rangers 0–1 – –
27 aug 2026 FK Jablonec – Rangers 5–3 60' 7.3

Carrière en transfers

5 clubs · 6 transfers · totale transfersom 7.6M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Verhuur
  4. Luton Naar: Rangers
    Transfer 4M €
  5. Wigan Naar: Luton
    Transfer 3.6M €
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)49
Gemiddelde rating6,94
Rating laatste wedstrijd7,631 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 6,94 nov 2025 apr 2026 okt 2026 7,6

Laatste 10 wedstrijden

7,6 7,3 6,9 6,6 7,0 6,5 6,5 6,3 6,7 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 UEFA Europa League RSC Anderlecht 3 (3) 254 0 0 6,80
2026 Pro League RSC Anderlecht 5 (2) 223 1 0 6,98
2026 Scottish Premiership Rangers 2 (1) 112 1 0 7,25
2026 UEFA Nations League Norway 3 (0) 78 0 0 6,50
2026 Belgian Cup RSC Anderlecht – – 0 – 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Europa League 2025 · percentiel onder middenvelders (235 spelers)

Vergelijken
50 xA 69 Sleutelpasses 80 Voltooide passes 21 Passnauwkeurigheid 32 Progressieve balvoeringen 81 Succesvolle dribbels 81 Tackles + onderscheppingen 13 Rating 17

8 wedstrijden · 416 min

Thelo Aasgaard: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,15
69
Sleutelpasses / 90 min 1,73
80
Voltooide passes / 90 min 23,6
21
Passnauwkeurigheid 80,1%
32
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,08
81
Succesvolle dribbels / 90 min 1,30
81
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,51
13
Rating 6,64
17

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?