OrcaScore
9

Middenvelder

Bénie Traoré

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
21
1.037 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,17
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,64
Leeftijd23
Geboortedatum30 nov 2002
Lengte172 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€7,5M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen18 / 11
Minuten902
Rating6,69
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)14 (5)
Passes · nauwkeurigheid195 · 81%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen13 / 5
Gewonnen duels47 / 111
Succesvolle dribbels15
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists2,49 / 1,72
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten360
Balverlies94
Bal afgepakt13
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels43
Clearances2
Balveroveringen37
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt13
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)83,67
Topsnelheid (km/u)33,15
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten135
Rating6,33
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid26 · 81%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels5 / 19
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,11 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten53
Balverlies19
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval58
Techniek53
Tactiek37
Verdediging33
Creativiteit54

Kenmerken

Sterke punten

26

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 New York City FC – CF Montréal 1–1 57' 6.1
29 okt 2026 New York City FC – Atlanta United 2–1 9' 7.5
25 okt 2026 Orlando City SC – New York City FC 2–2 45' 6.6
18 okt 2026 New York City FC – Los Angeles FC 1–1 22' 6.5
15 okt 2026 Inter Miami CF – New York City FC 2–0 65' 6.7
10 okt 2026 Chicago Fire – New York City FC 2–1 15' 6.5
27 sep 2026 Atlanta United – New York City FC 2–2 67' 6.3
19 sep 2026 New York City FC – New York Red Bulls 0–1 28' 7.3
13 sep 2026 Real Salt Lake – New York City FC 0–2 18' 6.7
10 sep 2026 New York City FC – New England Revolution 1–2 89' 6.4
5 sep 2026 New York City FC – Nashville SC 0–0 90' 7.3
30 aug 2026 Toronto FC – New York City FC 1–1 63' 6.8
23 aug 2026 New England Revolution – New York City FC 1–1 68' 6.6
20 aug 2026 FC Cincinnati – New York City FC 2–1 64' 6.2
17 aug 2026 New York City FC – Philadelphia Union 2–3 67' 7.7

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers · totale transfersom 17.9M €
  1. Basel Naar: NY City
    Transfer 8.8M €
  2. Transfer 4.5M €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer 4.6M €
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Mimosas U19 Naar: Mimosas
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)53
Gemiddelde rating6,84
Rating laatste wedstrijd6,131 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,84 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,1

Laatste 10 wedstrijden

6,1 7,5 6,6 6,5 6,7 6,5 6,3 7,3 6,7 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS New York City FC 18 (11) 902 2 0 6,69
2026 Leagues Cup New York City FC 3 (2) 135 0 0 6,33

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder aanvallers (85 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 10 xG 22 Schoten 17 xA 81 Sleutelpasses 44 Succesvolle dribbels 77 Gewonnen luchtduels 21 Rating 24

8 wedstrijden · 487 min

Bénie Traoré: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,00
10
xG / 90 min 0,21
22
Schoten / 90 min 1,66
17
xA / 90 min 0,25
81
Sleutelpasses / 90 min 1,29
44
Succesvolle dribbels / 90 min 1,48
77
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,18
21
Rating 6,70
24

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?